Polish (Poland)English (United Kingdom)

BigBear.pl - Miskowo.pl - Bears place for everyone!
Kaczyński otortowany Print E-mail
Thursday, 03 June 2004 03:12
There are no translations available.

Wczorajsze spotkanie Prezydenta Warszawy L. Kaczynskiego z wyborcami, majace promowac Prawo i Sprawiedliwosc przed wyborami do Parlamentu Europejskiego zostalo nieoczekiwanie zaklócone przez przeciwników Prezydenta. Spotkanie odbywalo sie w gmachu Teatru Komedia na warszawskim Zoliborzu, w mieszczacym sie tam domu kultury. Pare minut po 18.00 Prezydent Kaczynski otrzymal nieoczekiwany podarunek - tort jagodowo - smietankowy, który niespodziewanie wyladowal na jego twarzy. Prezydent dostal absolutnej furii - krzyczal "pedaly!!" "Lesby" "Ja wam dam!!", nie byl w stanie wypowiedziec pelnego zdania. Sprawce zajscia oraz trzy inne osoby z dreadami pochwycili raczy chlopcy z Ligi Republikanskiej.
 
Niełatwe prezydentury początki Print E-mail
Tuesday, 25 October 2005 18:27
There are no translations available.

"Komisja Europejska ostrzegła, że Polska może stracić prawo głosu w UE, jeśli nowy polski prezydent będzie przeciwstawiał się prawom homoseksualistów i próbował przywrócić karę śmierci" - pisze brytyjski dziennik "The Guardian".
Także liberalny "The Independent" pisze, że po wygranej Lecha Kaczyńskiego, który próbował ograniczyć prawa homoseksualistów i jest zwolennikiem kary śmierci, Polska otrzymała kategoryczne ostrzeżenie, by przestrzegała zobowiązań związanych z prawami człowieka.
 
Kaczyński niechciany na urodzinach Królowej Print E-mail
Thursday, 22 June 2006 13:34
There are no translations available.

Kolejny europejski cios w polskie władze. Dzisiejszy "Dziennik" napisał, że prezydent Lech Kaczyński nie wziął udziału w obchodach 80. urodzin brytyjskiej królowej. Jego oficjalna wizyta w Londynie na zaproszenie Tonego Blaira została odwołana.
 
Wykład naszego miłościwego prezydenta przerwany Print E-mail
Thursday, 09 March 2006 13:48
There are no translations available.

Grupa kilkudziesięciu gejów zakłóciła planowane wystąpienie stróża Prawa i Porządku na Uniwersytecie Humboldta w Berlinie. Demonstranci nie wpuszczają na salę polskich dziennikarzy.

Wielkie dzięki dla kolegów z Niemiec. Smile
 
Irlandczycy oburzeni wypowiedziami Kaczyńskiego Print E-mail
Saturday, 24 February 2007 13:15
There are no translations available.

Gdyby ten rodzaj seksualnego życie byłby promowany na szeroka skalę, to ludzkość wyginęłaby. Wyobraźcie sobie, jakie wielkie zmiany nastąpiłyby w obyczajach, gdyby tradycyjne więzi między mężczyznami a kobietami zostały odłożone na bok." - powiedział prezydent podczas wizyty w Irlandii. Słowa te wywołały wywołały spore zamieszenie. Inna strona publikuje komentarz, który ukazał się w dzienniku "Irish Independent" oraz list senatora Davida Norrisa.
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 67
Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep