Polish (Poland)English (United Kingdom)

Monotonia newsowa :/ Drukuj Email
czwartek, 06 października 2005 11:16


Smutna to sprawa bo chciałoby sie coś napisać o miśkach tudzież o jakims polskim zlocie misiowym o, którym nawet nikt nie pomyśli a tu trzeba pisać do znudzenia o polityce. Bo o to znowuż nasz polski kościół do, którego przecież nic byśmy nie mieli bierze sprawy we własne łapy i: Pod krakowskimi kościołami tajemnicza Jasnogórska Konfederacja Narodu Polskiego rozdaje ulotki szkalujące Donalda Tuska.
"Ten Chrystusa ubiczuje, kto na Tuska zagłosuje" - głosi treść ulotki.
Nie żebyśmy tu byli specjalnie ze zwolennikami Tuska ale rządy kościoła nie specjalnie nam się uśmiechają. Pod tekstem Jasnogórska Konfederacja Narodu Polskiego odsyła do strony internetowej, na której można przeczytać "List do narodu polskiego - modlitwa o jego przetrwanie".

List rozpoczyna się sformułowaniami o wszechobecnych "braciach masonach, wolnomularzach, których celem jest zniszczenie Kościoła katolickiego przy pomocy tzw. globalizmu..." - pisze "Gazeta Wyborcza".
Konfederacja powstała 9 marca 2003 roku na Jasnej Górze. Ma na celu "uratowanie ginącej Polski i wydaje otwartą - bezkrwawą walkę jej największym wrogom - masonom." Gospodarze jasnogórskiego sanktuarium twierdzą z kolei, że Jasna Góra nie ma nic wspólnego z organizacją - czytamy w krakowskim dodatku "Gazety Wyborczej".
 

Kup gadżet
Miśkowy Sklep
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep