Polish (Poland)English (United Kingdom)

Wild Fetysz Party pod misiową flagą Drukuj Email
niedziela, 16 grudnia 2007 13:12


Od dłuższego już czasu chadzam na imprezy tematyczne organizowane pod hasłem Fetysz Party do Wild Club. Wczoraj jednak przytrafiło mnie się taka historia, że byłem tam trzeźwy, dzięki czemu mogłem oderwać wzrok od swojego lovera i spojrzeć na party szerszym okiem.
Okazuje się, że imprezy Fetysz Party organizowane są również pod barwami flagi misiowej. Właśnie w przypływie trzeźwości udało mnie się dostrzec flagę tą wiszącą nad barem. Obok flagi skórzakowej. Wniosek z tego, że misie mimo selekcji są tam jednak przyjmowane.
Na samych imprezach atmosfera jest luźna, miła i fajna. Ludzie tam bywający to w większości męskie typy i tak patrząc z perspektywy wczorajszego wieczora, niektózy uczestnicy party w Wildzie byli nie mniej misiowi niż miśki ze “spotkania warszawskiego”, nie ujmując jednym ani nie dodając drugim.

Zachęcam więc ze swej strony do zajrzenia na imprezę Fetysz Party w Wild Clubie. I chociaż pewnie zaraz po wejściu na widok facetów w skórach, morro, jocksach możesz pomyśleć sobie co ja tu robię, proponuję dać sobie szansę i zostać dłużej niż chwilę. Skórzaki mimo, że w wierzchu super macho to w środku spoko typy.

Jako, że zbliża się Sylwester wspomnę, że Club organizuje też fetyszową imprezę sylwestrową. Dla tych którzy nie zdecydowali się iść do Toro, może być to ciekawa alternatywa.
 

Kup gadżet
Miśkowy Sklep
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep