Polish (Poland)English (United Kingdom)

Nelli Rokita naucza Drukuj Email
poniedziałek, 10 marca 2008 13:02


Według Nelli Rokity emeryci nie mają dzisiaj większych problemów na głowie niż zastanawianie się nad prawami mniejszości seksualnych.

"Super Express" informuje, że posłanka PiS wygłosiła w piątek szokujący wykład na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Tarnowskich Górach, podczas którego uświadamiała seniorów, że powinni być tolerancyjni wobec gejów i lesbijek. Skierowany do seniorów wykład miał dotyczyć roli kobiet w życiu społecznym. Posłanka PiS uznała jednak, że temat można rozszerzyć i ze spraw czysto kobiecych zeszła na boczne tory. Najpierw ostro skrytykowała Wielką Brytanię za to, że zapewnia młodym dziewczynom zbyt łatwy dostęp do antykoncepcji, ale już chwilę potem wyszło na jaw, że w tej sprawie wcale nie jest tak stanowcza. Na razie mówię temu nie, ale może się jeszcze zmienię - wypaliła do zaskoczonych emerytów Nelli Rokita.

W jeszcze większe osłupienie wpadła sala, kiedy lektorka postanowiła podjąć temat homoseksualistów. Jak się okazuje, posłanka PiS do gejów i lesbijek ma zupełnie inne podejście niż jej partyjni koledzy. Przyznała, że w gronie swoich koleżanek i kolegów ma homoseksualistów. A emerytów próbowała nauczyć szacunku do osób kochających inaczej.

Na dodatek do Tarnowskich Gór pani Rokita wybrała się jako posłanka, czyli za publiczne pieniądze - ubolewa "Super Express".

Źródło: lesbijka.org
 

Kup gadżet
Miśkowy Sklep
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep