Polish (Poland)English (United Kingdom)

Geje żyją krócej Drukuj Email
środa, 06 maja 2009 09:05


Homoseksualiści żyją krócej, co trzeci sprawca molestowania dzieci jest gejem - to zagadnienia konferencji studentów z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego - pisze "Gazeta Wyborcza".

"Czy wiesz, że sprawcami jednej trzeciej wszystkich przypadków molestowania seksualnego dzieci są homoseksualiści? Dowiedz się więcej" - taka informacja widnieje na plakacie konferencji studenckiego Koła Myśli Politycznej i Prawnej UKSW w Warszawie - czytamy w "GW".

Naukowcy i księża w czwartek będą tam debatować m.in. o homoseksualizmie z perspektywy etycznej i o praktyce leczenia homoseksualizmu.

Jedną z prelegentek będzie teolog dr Jolanta Próchniewicz. W 2003 r. w dyskusji zorganizowanej przez czasopismo "Fronda" powiedziała: "Terapia homoseksualistów może być owocna tylko wtedy, gdy zmiany chce sam pacjent. Próby wyprowadzania kogoś na siłę z homoseksualizmu -podobnie jak ze wszystkich zaburzeń - są skazane na niepowodzenie. Homoseksualista to nie jest człowiek, który normalnie funkcjonuje w społeczeństwie".

Więcej w środowej "Gazecie Wyborczej".

 


źródło: onet.pl 

Artykuły pokrewne:
  

 

Kup gadżet
Miśkowy Sklep
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep