Polish (Poland)English (United Kingdom)

O grubaskach z innej beczki! Drukuj Email
sobota, 20 lutego 2010 00:00


Regularne media, które promują sterotyp mięśni i myśl, iż cienkie jest piękne, często uciskają i krzywdzą ludzi wielkiej postury, dają zły wizerunek grubaskom i traktują nas jako wynaturzenie. Widzimy więc wiele reklam dających negatywny wizerunek naszym rozmiarom i wadze. Media starają się przekonać nas, aby być chudymi i przejść na dosyć drogie diety. Wielu z nas próbowało już tych diet, traci na wadze, a następnie zdobywa jeszcze więcej wagi w ciągu najbliższych lat. Wszystkie te "wzloty i upadki" są szkodliwe dla zdrowia, szkodliwe dla ego i straszne zarówno do szafy i Twojego portfela! Z drugiej strony są one dobre dla lekarzy, producentów pigułek, krawców i dostawców żywności!


Korzystaj z życia!

Więc co, jeśli każdy z nas ma pewną wagę wpisaną w nasze geny? Czy Jean-Sebastian Bach, Honore de Balzac i Oliver Hardy nie żyli zupełnie normalnie, nie byli ludzi zdrowymi, którzy żyli długo i szczęśliwie? Czy nie byłoby lepiej, aby zaakceptować siebie jako osobę grubą, i starać się z tym, zamiast walczyć przeciwko sobie i być nieszczęśliwym. Unikać dobrego jedzenia i (mimo wszystko) cierpieć z powodu braku wolności? 

Misioluby i Cuby

Grubaski i duże niedźwiedzie były uciskane przez zbyt długi czas. Nadszedł czas, aby wyjść i korzystać z życia! Nie traćmy czasu na krytykę, która wprowadza nas w dół, pozwólmy sobie na zabawę! Inni ludzie nas potrzebują: Misioluby i Cuby. Ci faceci, którzy wyglądają bardziej "normalne" wg opinii publicznej i mediów, potrzebują takich jak my, chcą nas poznać, ale jeszcze trudniej jest im wyjść. Często ich przyjaciele opowiadają dowcipy o dużych facetach, wytykają ich na ulicy, w barach, restauracjach i Chaserki często nie śmią powiedzieć, że kochają wielkich mężczyzn, nie chwalą się też znajomym gejom swoją kolekcją filmów porno. Są oni mniej szczęśliwi od nas. To również dla nich, serwis ten został stworzony, po to, aby nie musieli się więcej wstydzić. Pokażmy im, że kochamy siebie, aby mogli przyjść i kochać nas też!

 

Grubaski Trzy

Artykuły pokrewne:

 

Kup gadżet
Miśkowy Sklep
Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep