Polish (Poland)English (United Kingdom)

Gwiazdy - nie dla chaserków. Drukuj Email


Misie nie misiami tylko żyją i w związku z tym przygotowaliśmy listę 10-ciu najseksowniejszych aktorów w heteryckich produkcjach erotycznych.

Julian Rios1. Julian Rios
W świecie bezimiennych aktorów filmów erotycznych, Julian Rios jest marką. 38-letni Rios miał umowy z wieloma dużymi firmami jak Vivid czy VCA, posiada własną witrynę członkowską i zdobione 9 1/2 calowe dildo. (Co prawda, Julian zrobił kilka biseksualnych filmów w późnych latach dziewięćdziesiątych pod pseudonimem Jordan Rivers, ale tak naprawdę nie można go za to winić ... każdy kiedyś był młody, dlatego też uznajemy go za całkowitego hetero). Był on żonaty dwukrotnie - z gwiazdami porno Jill Kelly and Lanny Barbie. Siostra Roma wyznała mu się, że woli oglądać filmy z jego udziałem, niż cokolwiek z gejowskich tytułów.
Mikey Butders 2. Mikey Butders
Kiedy Jason Courius przeprowadzał wywiad z Mikey Butdersem na planie Low Riders, byliśmy bezpośrednio oczarowani jego urokiem. Jego akcent z Queens przypomina nam o młodym Ray Romano.
James Deen3.James Deen
Skórzany emo z ośmioma calami na pewno nie jest obiektem westchnień gejów, ale po przejrzeniu jego profilu na Flashbot można się w nim zakochać.
Justin Sterling4. Justin Sterling
Jeśli Jenna kocha Justin, to jak nie moglibyśmy my? Możemy mu przebaczyć dziwaczną fryzurę przy tych oczach i takiej figurze.
TJ Cummings5. TJ Cummings
Atrakcyjny TJ Cummings to stary perwers, któremu żadne fetysze nie są obce, no może poza gejowskim seksem.
6. Rocco Sifreddi
Choć jego następca Nacho Vidal może być wygląda młodziej, oryginalny włoski ogier Rocco Sifreddi jest dla nas seksowniejszy, nawet kiedy biega w jedwabiach niczym Fabio.
7. Peter North
Ten 50 letni facet jest jedną z najseksowniejszych twarzy AVN Hall of Famer. W filmie The Bigger The Better z lat 80-tych używał nawet podwójnego dildo gdzie odgrywał rolę pasywnego. Jednak pond 1500 filmów hetero utwierdza nas w przekonaniu, iż rzeczywiście jest hetero.
8. Billy Glide
Jeden z największych organów w heteryckich filmach. W 2003 roku Amber Lynn oświadczyła, iż nigdy nie miała w sobie nic większego.
9. Lexington Steele

Trzykrotna gwiazda roku AVN ... i on zwolennik Obamy z 11 calową rurą!
10. Jack Lawrence
Jack Lawrence to prawdziwe prawo chodzące mundurze. Były oficer policji urodził się w Belgii, ale wychował się na zachodnim wybrzeżu. W przeciwieństwie do wielu zwykłych gwiazd, Lawrence uznaje względy jego gejowskich fanów, nawet jeśli akurat nie spuszcza się tylko dla nich.
 

Komentarze  

 
0 #3 jean 2010-12-24 23:23
buenos estan
 
 
0 #2 Shepard 2010-05-10 02:06
no ten pierwszy jako jedyny ma w sobie coś co mogłoby przyciągnąc moją uwagę
 
 
+1 #1 tadek_misiek 2010-02-20 12:59
co prawda tatuaży nie lubię, ale ten pierwszy to nawet nawet jest
 

Kup gadżet
Miśkowy Sklep
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep