Polish (Poland)English (United Kingdom)

Gdzie w Warszawie można spotkać misie? Drukuj Email
poniedziałek, 24 marca 2003 00:00


Postaramy się tu przedstawić lokale warszawskie. Z uwagi na to, iż brak jest lokali stricte misiowych obejrzymy wszystko i zobaczymy jak to tam jest z misiami.

I tak wartymi polecenia lokalami dla osób nastawionych na jakąś ciekawą znajomość są:

Fantom - ul. Bracka 20A - bar, sauna, darkroom. Lokal w ścisłym centrum Warszawy, najstarszy klub działający w Polsce, wejście na dzwonek. Największe prawdopodobieństwo trafienia na miśka to piątek lub sobota wieczorem w części saunowej lokalu. Po jakiejś 21.00 - 22.00 warto przenieść się do części barowej i tam szukać szczęścia. Klub wynajmuje pokoje dla gości z poza Warszawy i dla nich wstęp do klubu jest darmowy.

Galeria - pl. Mirowski 1 - bar, dyskoteka. Lokal również w centrum Warszawy. Jako, że to dyskoteka głównie dla młodych imprezowiczów lubiących tańce (jakby miśki nie lubiły). Miśki mogą pojawiać się tu w sposób losowy i szansa na znalezienie miśka jest tu raczej mała.

Galla - ul. Ptasia 2 - sauna. Galla już działa sporo czasu na rynku saunowym warszawy. W tygodniu raczej nie za dużo osób. Miśki pojawiają się w sposób losowy, dla użytkowników roznicawieku.net raczej się znajdzie kilka ciekawych okazów do wyłapania. Czasem można też znaleźć misie, ale jak już są to narzekają, że nie ma chaserków i ogólnie też misiowa bieda z nędzą.

Lodi Dodi - ul. Wilcza 23, bar, darkroom, klub, pub. Całkiem przyjemny trzypoziomowy klub z dwoma barami do wypicia browara. Na jednym z pięter darkroom. W darkroomie zazwyczaj dziwnie pusto. Lokal jako jedyny w Warszawie supportuje polskie misie, i dla członków Stowarzyszenia Bears of Poland posiada w menu zniżki. Co do ilości miśków to nie ma szału, ale może ze względu na politykę właściciela coś się zmieni.

Rasko - ul. Burakowska 12, klub, pub, bar, byłem tu raptem kilka razy i za mocno nie wiem czy można tu spotkać miśki. W każdym razie atmosfera jest tu całkiem przyjemna, umilana występami drag queen bądź też karaoke.

Toro - ul. Marszałkowska 3/5, dyskoteka, bar, darkroom. Toro to całkiem duża dyskoteka (z największym darkroomem w Polsce) w której w piątkowe lub sobotnie noce przewija się całkiem spora ilość osób. Za tą właśnie dużą ilością przewijających się gości idzie też szansa na spotkanie misiów. 

Utopia - ul. Jasna 1, dyskoteka, klub. Tu nas nie było i nie mamy zielonego pojęcia co tam się wyprawia, kilku znajomych miśków tam chadza i sobie chwali. Na wejściu selekcja, tak więc warto zadbać o warstwę wierzchnią przed wejściem. To tutaj bawił się dla przykładu poseł Kalisz, więc miś nie byle jaki tam był.

Wild - ul. Chłodna 39, klub, bar, darkroom, pub. Nowy przeniesiony Wild z ul. Próżnej to większa powierzchnia. Klub jest zazwyczaj chwalony przez miśki głównie ze względu na klientele klubu. Mianowicie tu w większości tylko męscy faceci, którzy to za mocno nie interesują się wyglądem pozostałych (do czasu Mruga).  Może któryś z tych facetów będzie też spełniał Twoje odnośnie miśka.

Reasumując, żaden lokal nie spełni oczekiwań misiolubów. Aktualnie nie będziemy mieli pewności, że spotkamy gdzieś miśka, i w dodatku takiego co nam będzie się podobał, będzie wolny oraz  któremu spodobamy się z wzajemnością. Nie pozostaje nic innego jak wybrać ten lokal, którego atmosfera czy też rodzaj najbardziej się nam podoba i tam czekać na miśki.

Nasze typy to: Toro dla lubiących potańczyć i Fantom dla lubiących wypić piwko i pogadać.
Ostatnio edytowany: 29.03.2010 r.

Artykuły pokrewne:

 

 

Kup gadżet
Miśkowy Sklep
Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep