Polish (Poland)English (United Kingdom)

Relacja z imprezy - Urle 2010 Drukuj Email
poniedziałek, 14 czerwca 2010 15:09


Zgodnie z poprzednimi zapowiedziami w dniach 11-13 czerwca odbył się organizowany przez Stowarzyszenie Bears Of Poland 2-gi Misiowy Zlot w Urlach.

Urle to wieś położona w województwie mazowieckim, w powiecie wołomińskim, w gminie Jadów. Jest to popularna otoczona lasem miejscowość letniskowa, położona nad rzeką Liwiec, w pobliżu Łochowa i Tłuszcza. Dzięki stacji kolejowej PKP obsługiwanej przez Koleje Mazowieckie na linii Warszawa Wileńska-Białystok można tam dotrzeć stosunkowo prosto i szybko.Zlot odbył się w tym samym ośrodku wypoczynkowym co poprzednio. Obiekt posiada 52 miejsce noclegowe, 4 i 5 osobowe dobrze wyposażone domki typu kanadyjskiego z oddzielnymi salonem, sypialnią, łazienką, aneksem kuchennym, kominkiem i tarasem z miejscem na grill. Stan domków jak i całego ośrodka jest dobry i nie ma do czego się przyczepić.Wg informacji jaką uzyskałem na imprezę zjechała się porównywalna liczba misiów i misiolubów do tej z ubiegłego roku. Co prawda z początku organizatorzy spodziewali się większej ilości osób na zjeździe. Jednak w trakcie zbliżającego się terminu chęci zaczęły opadać i część osób zrezygnowała nawet mimo opłaconego pobytu. Możliwe, że wpływ na to mógł mieć poprzedni długi weekend i część osób zorganizowała sobie wtedy inne wyjazdy.

Część uczestników była pierwszy raz na takiej imprezie. Inni byli już wprawieni w bojach. Jedni i drudzy wspaniale się zintegrowali i wspólnie bawili. Co prawda dojechałem dopiero we sobotę i do końca nie wiem co się działo w piątek, jednak z tego co zasłyszałem i zapamiętałem piątek upłynął na witaniu gości i poznawaniu się przy wieczornym grillu. W sobotę zaplanowano rozrywki na świeżym powietrzu. Tu trzeba przyznać, że w okolicznościach tegorocznych opadów organizatorom udało się doskonale trafić w termin i pogoda przez większość czasu była wręcz idealna. Trochę nie wypaliło sobotnie ognisko odwołane z powodu wieczornej burzy. Zamiast niego, mieliśmy grilla pod zadaszeniem ośrodkowej świetlicy. W niedzielę rano odbyło się wspólne śniadanie. Po śniadaniu miśki zaczęły powoli rozjeżdzać się do domów. Niektórzy szybciej, niektórzy wolniej i około 15-tej impreza została zamnkięta.


Impreza ta to miła odskocznia dla klubów, dyskotek czy domowych imprezek i raz na jakiś czas warto ruszyć się z domu aby stanąć twarzą w twarz z osobami, które widzimy na przeróżnych portalach. W ostateczności warto też chociażby odpocząć od pracy i zapomnieć o codziennych problemach.

 

Komentarze  

 
0 #19 fucktherulez 2010-07-15 02:46
czasem tak bywa. w końcu wszystkich straszono, że jest coraz mniej miejsc, więc każdy chciał się zapisać żeby potem nie było, że się nie załapał.
 
 
0 #18 upho 2010-07-15 00:40
Cytat:
gryzzli41

chetnych bylo duzo ... ale jak przylo zaplacic za pobyt to tak z 60% zrezygnowalo
 
 
0 #17 zolnierz 2010-06-29 16:38
z tego co doszly mnie sluchy, papparazzi z imprezy zakazal publikacji zdjec bo za duzo kasy wydal na aparata i za darmo nic nie ma
 
 
0 #16 upho 2010-06-29 11:44
heh byłem widzialem... było ok
tez chcialbym zobaczyc zdjecia z imprezy ... a czy ktos mnie rozpozna na zdjeciu??? trudnoMruga
pzdrw upho
 
 
0 #15 Espek 2010-06-28 21:05
Cytuję Geee4:
Chciałbym...

No ja też, ale jest na to rada. Jechać i zobaczyć.
 
 
0 #14 aaaaa 2010-06-28 16:21
Chciałbym zobaczyć jak wyglądają imprezy w Polsce. Szkoda, że zagraniczne spotkania są bardziej profesjonalne no i przynajmniej widać na zdjęciach jak to wszystko wygląda.
 
 
0 #13 meks 2010-06-26 11:36
gwoli wyjasnienia, nie umieszczamy nikogo zdjęć bez zgody właściciela, zdjęcie o których mówi bart były przesłane przez organizatora imprezy ze zgodą na publikację, jedno zdjęcie zostało usunięte na prośbę użytkownika, a akcja z pobiciem to chyba jest trochę przesadzona, chociaż od takiego misiora to nawet byłoby miło w gębę dostać Uśmiech
 
 
0 #12 fucktherulez 2010-06-22 21:58
i to właśnie jest żałosne Mruga
 
 
+1 #11 bartbear 2010-06-22 19:57
z tego co wiem to z tymi zdjeciami ludzi jest tak, ze nikt nie chce, zeby go bylo widac na zdjeciach ... admin tego portalu malo za to nie oberwal po publikacji zdjec z wyborow ...
swego czasu po sylwestrze w Spale jeden koles sie mnie czepial, ze na zdjeciu widac jego sweterek ...
 
 
+1 #10 Xys 2010-06-17 10:15
Grizzly41 myślę, że przesadzasz Uśmiech Tu nie chodzi o to, by pokazywać wszystkie zdjęcia (notabene już widziaem) ale żeby pokazać jedno z uczestnikami po to, bo może następni odważą się na coś takiego przyjechać Uśmiech
 

Kup gadżet
Miśkowy Sklep
Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep