Polish (Poland)English (United Kingdom)

Trzeci zlot misiowy Print E-mail
Wednesday, 02 February 2011 09:59


There are no translations available.

Stowarzyszenie Bears of Poland nie tylko zbieraniem pieniędzy żyje i tak Ci bardziej aktywni członkowie podejmują próbę zorganizowania Trzeciego zlotu misiowego. Aktualnie strona internetowa  Stowarzyszenia podaje dwa terminy pomiędzy, którymi możemy wybierać chęć udziału w tejże imprezie. Pierwsza data to długi weekend majowy, a druga to dni 9-12 czerwca 2011 r.

Poprzednie zloty misiowe odbyły się w Urlach i zostały miło zapamiętane przez uczestników. Aczkolwiek w sprawie drugiego zlotu niektórzy narzekali na małą ilość osób, chyba mając nadzieję, iż ilość misiów i misiolubów z roku na rok się podwoi. A osób było i tak więcej niż na poprzedniej imprezie.

Mamy nadzieję, iż w tym roku również uda się wybrać  dobrą lokalizację do, której ze wszystkich części Polski będzie w miarę blisko i oczywiście z dobrym dojazdem najlepiej kolejowym. Urle można by powiedzieć prawie były pod tym względem idealne. Może brakowało jakiegoś basenu czy sauny gdzie można by się rozebrać i popluskać, ale to z kolei podnosi koszty, które razem z dojazdem i tak dla niektórych nie są wcale małe.

Info na stronach Stowarzyszenia Bears of Poland:
Majowy zlot misiowy.
Czerwcowy zlot misiowy

Mamy też nadzieję, iż zanim Misio X i Chaserek Y zdążą się obrazić, że wybrano czerwiec a nie maj lub odwrotnie, zostanie ustalony jeden właściwy termin.

Related articles:

 

Add comment


Security code
Refresh

Kup gadżet
Miśkowy Sklep
Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep