Polish (Poland)English (United Kingdom)

Electronic Arts popiera związki homoseksualne Drukuj Email
poniedziałek, 23 lipca 2012 11:37


Electronic Arts opowiedzieli się po stronie gejów i lesbijek, przyłączając się do ruchu przeciwko Aktowi Obrony Małżeństwa (DOMA), podpisanemu w 1996 roku w USA.

Electronic Arts przyłączyło się do innych amerykańskich organizacji, walczących o lepsze jutro dla związków homoseksualnych. Opozycja stara się, by część zapisów w Akcie Obrony Małżeństwa została przez polityków zmieniona, ponieważ uważa się je za niezgodne z konstytucją.

"DOMA prezentuje szereg problemów dla organizacji takich jak EA, kreując pracodawcom komplikacje związane z regulacjami, podatkami i dyskryminacją, i to jest powód, dla którego stajemy w szeregach opozycji" - czytamy na oficjalnej stronie Electronic Arts.

Przedstawiciele największego producenta i wydawcy gier wideo uważają, że akt dotyka wszystkich pracodawców, niezależnie od tego, czy są duzi, czy mali.
"Elektronicy" przedstawili wyraźnie swoje stanowisko w tej sprawie już w ubiegłym miesiącu, występując na paradach w San Francisco oraz Seattle Pride. EA broniło w ten sposób pracowników o orientacji homoseksualnej. Wszystko odbywało się w ramach akcji "It Gets Better", o której materiał wideo możecie zobaczyć poniżej.


ArtCreative Design and Custom coding

źródło: interia.pl

Artykuły pokrewne:

 

Kup gadżet
Miśkowy Sklep
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep