Polish (Poland)English (United Kingdom)

Misiowy wieczór w Wild Przychodni Drukuj Email
niedziela, 06 czerwca 2004 09:11


Wczorajszy wieczorek w Wild Przychodni zarezerwowany był dla miśków, grubasków i chaserków.
Nie wiem czy poprzednio organizowane były tego typu imprezy jednak wczorajsza okazała się miłym zaskoczeniem. Na początku byliśmy witani przez bardzo misiowego Pana - że też taki uchował się w Warszawie Mruga.
W śroku panował także miły nastrój.
Wild Przychodnia jest dwupoziomowa. Na górze zaraz za wejściem znajduje się bar, dalej zejściem po schodkach dochodzimy do ciemniejszej strony tego lokalu czyli darkroomów. W darkroomach mamy telewizorki z kanapkami, można więc pooglądać w spokoju jakiś film w telewizji Mruga. Szkoda tylko, że filmy puszczane w Przychodni w ogóle nie były misiowe. Za to wielki minus.
Jednak mimo tego minusa i tak ogólnie całość wychodzi na plus bo tak piwo kosztuje tylko sześć złotych, za barem stoją same miśki i grubaski, z góry wiadomo, że jest to miejsce dla miśków więc nie ma strachu, że ktoś się na Ciebie patrzy, że lecisz na grubasów.
Naprawdę przyjemne miejsce. Życzyłbym Wild Przychodni, żeby dorobiła się wizerunku misiowego baru. Mam też nadzięję, że z każdą imprezą misiową będzie coraz więcej osób.
 

Kup gadżet
Miśkowy Sklep
Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep