Polish (Poland)English (United Kingdom)

Miśkowy Sklep
Polityka
Nelli Rokita naucza Drukuj Email
poniedziałek, 10 marca 2008 13:02
Według Nelli Rokity emeryci nie mają dzisiaj większych problemów na głowie niż zastanawianie się nad prawami mniejszości seksualnych.

"Super Express" informuje, że posłanka PiS wygłosiła w piątek szokujący wykład na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Tarnowskich Górach, podczas którego uświadamiała seniorów, że powinni być tolerancyjni wobec gejów i lesbijek.
 
Wybory parlamentarne i cisza wyborcza Drukuj Email
sobota, 20 października 2007 11:02
W niedzielę zachęcamy wszystkim do pójścia na wybory i zakreślenie swego ulubionego kandydata Mruga Nie pozwólmy innym głosować za nas.

Przypominamy również:
"W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów i list kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na forum jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ordynacji wyborczej oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny w wysokości do 1 000 000 zł;"

(Art.86 i 87 oraz art. 219 i 220 Ordynacji wyborczej do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 12 kwietnia 2001 roku DZ.U. 2001 Nr 46 poz. 499 z późn. zm.)
 
W Iranie nie mamy homoseksualistów Drukuj Email
środa, 26 września 2007 14:44
- W Iranie nie mamy homoseksualistów tak jak w waszym kraju - powiedział prezydent Iranu Mahmud Ahmadineżad zwracając się do amerykańskich studentów i wykładowców podczas swojego wykładu na Uniwersytecie Columbia.

Prezydent Iranu odniósł się w ten sposób do pytania o niedawne stracenie dwóch gejów w islamskim państwie. Swoim stwierdzeniem niezamierzenie wywołał falę śmiechu na sali.
 
Równa Europa, Polska robi sobie furtki Drukuj Email
czwartek, 28 czerwca 2007 15:23
Hiszpański dziennik "El Pais" pisze o "klauzuli moralności" zarezerwowanej przez Polskę w mandacie negocjacyjnym w sprawie nowego traktatu unijnego, przyjętym podczas niedawnego szczytu Unii Europejskiej. Upatruje w niej próby ograniczenia praw Polaków.
 
Giertych: w szkołach szerzy się propaganda homoseksualna Drukuj Email
środa, 16 maja 2007 14:46
Szkoły będą zobowiązane do ochrony uczniów przed treściami zagrażającymi ich prawidłowemu rozwojowi psychicznemu i moralnemu, m.in. godzącymi w zasadę ochrony małżeństwa i rodziny, w tym poprzez propagowanie homoseksualizmu.
Taki zapis znalazł się w projekcie nowelizacji ustawy o systemie oświaty, który - jak poinformował na konferencji prasowej wicepremier, minister edukacji Roman Giertych - został skierowany do konsultacji.
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 8

Kup gadżet
Miśkowy Sklep
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep