Polish (Poland)English (United Kingdom)

Polityka
Nowa broszurka Gertycha Drukuj Email
piątek, 27 kwietnia 2007 11:58
Podczas gdy Parlament Europejski przyjmuje rezolucję w sprawie homofobii w Europie, eurodeputowany Maciej Gertych wydaje kolejną broszurę z logo Parlamentu Europejskiego, w której uznaje homoseksualizm za "defekt" i przejaw "niemoralności".
Publikacja już wywołała kontrowersje w PE. Podczas środowej debaty o homofobii w UE, protestowała przeciwko niej francuska socjalistka Martine Roure. Pokazując innym deputowanym - jak określiła - "drugie dziełko" posła Giertycha, powiedziała, że jej zdaniem autor "daje do zrozumienia, że homoseksualizm to choroba".
 
Human Rights Watch o pomysłach LPR Drukuj Email
poniedziałek, 19 marca 2007 22:41
Organizacja broniąca praw człowieka Human Rights Watch (HRW) wystosowała do premiera Jarosława Kaczyńskiego list, w którym wyraża zaniepokojenie niedawnymi wypowiedziami wiceministra edukacji narodowej Mirosława Orzechowskiego.
Pod dokumentem zatytułowanym "List do Premiera Kaczyńskiego odnośnie do cenzury w szkołach" podpisał się Scott Long, Dyrektor Programu Lesbijek, Gejów, osób Bi- i Transseksualnych (LGBT).
 
MEN ciągle w natarciu Drukuj Email
czwartek, 15 marca 2007 13:20
Nauczyciele, którzy ujawnią, że są homoseksualistami będą zwalniani z pracy - zapowiedział wiceminister Edukacji Narodowej Mirosław Orzechowski w rozmowie z Radiem Tok FM.
- Taka osoba nie może pracować z dziećmi - twierdzi wiceminister.

więcej: www.onet.pl
 
MEN o walce z homoseksualizmem i „innymi zboczeniami” Drukuj Email
wtorek, 13 marca 2007 16:28
Wiceminister edukacji, Mirosław Orzechowski zapowiada walkę z promocją zachowań homoseksualnych i „innych zboczeń” o takim charakterze, w szkołach i w miejscach wypoczynku młodzieży. Wiceszef resortu zapowiedział też, że wszelka niesubordynacja w tej kwestii będzie surowo karana.
 
Niesiołowski nie chce lesbijek na manifestacji Drukuj Email
poniedziałek, 09 października 2006 10:27
Postulaty legalizacji ślubów lesbijek, legalizacji domów publicznych czy narkotyków, opodatkowania sutenerstwa ośmieszyłyby nas i bardzo zaszkodziłyby głównej idei manifestacji - mówi Stefan Niesiołowski.
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 8

Kup gadżet
Miśkowy Sklep
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep