Polish (Poland)English (United Kingdom)

Polityka
NOPowy spot reklamowy Drukuj Email
poniedziałek, 05 lipca 2004 03:28
Aby nikomu nie przyszło do głowy nie iść następnym razem na wybory przedstawię tu sytuację opisywaną na stronach gejowa.pl:
Dolnośląska telewizja publiczna codziennie nadaje spot wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski. W spocie dwa animowane ludziki kopulują, potem pojawia się napis "Zakaz pedałowania" - pisze "Gazeta Wyborcza".
 
Kwaśniewski wydałby zgodę na Paradę Drukuj Email
piątek, 04 czerwca 2004 04:16
Gdybym był prezydentem miasta, to podobnie jak dla demonstrujących górników czy antyglobalistów, taką możliwość bym stworzy.
Prezydent Aleksander Kwaśniewski odpowiadając na pytanie, czy na miejscu Kaczora stworzyłby możliwość odbycia w Warszawie Parady Równości.
 
Brak czasu by oddać głosy na SLD Drukuj Email
wtorek, 25 listopada 2003 15:15
Jak donosi misuri na stronie gay.pl:
Ustawa legalizująca związki partnerskie nie ma szans w polskim parlamencie - powiedział premier Leszek Miller w Białymstoku. Dlatego też - jego zdaniem - szkoda czasu na zajmowanie się tą sprawą, gdy w Sejmie czekają zaległe projekty ustaw.
 
SLD handluje ustawą o związkach z Kościołem? Drukuj Email
środa, 19 listopada 2003 16:25
"Trybuna": Projekt ustawy o legalizacji związków homoseksualnych trafi do parlamentu po 27 listopada, a projekt ustawy rozszerzającej prawo do aborcji najpóźniej w grudniu.

W październiku pojawiły się informacje o przyspieszeniu przez SLD prac nad rozszerzeniem prawa do aborcji i projektem ustawy o związkach homoseksualnych.
 
Homoseksualne skojarzenia posłanki Błochowiak Drukuj Email
czwartek, 23 października 2003 16:18
O drobne szczegóły rozmowy z Lwem Rywinem i detale dotyczące m.in. tego, kiedy włączono magnetofony i kiedy zamówiono poczęstunek - pytała Adama Michnika posłanka Anita Błochowiak.

Michnik nie doprecyzował tego co już zeznał, a cały wątek przesłuchania skończył się niefortunną wypowiedzią posłanki o homoseksualistach.
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 8

Kup gadżet
Miśkowy Sklep
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep