Polish (Poland)English (United Kingdom)

Polityka
Prezydent wybrany Drukuj Email
wtorek, 06 lipca 2010 12:23

W ślad za poprzednimi zachętami do wzięcia udziału w wyborach prezydenckich zamieszczamy notkę, iż prezydentem Polski został wybrany Bronisław Komorowski.

Zapewne większość środowiska gejowskiego przyjęła tę wiadomość z ulgą. Może nie jest to prezydent dla nas idealny, ale prawdopodobnie narobi mniej zła niż Kaczyński i nie będzie właził nam do łóżek.

Artykuły pokrewne:

 
2-ga tura - Wybory 2010 Drukuj Email
czwartek, 01 lipca 2010 00:00

Przypominamy, iż w dniu 4 lipca odbywa sie druga tura wyborów prezydenckich, w której zmierzą się ze sobą Jarosław Kaczyński (PiS) i Bronisław Komorowski (PO). Powtórnie namawiamy wszystkich bez względu na upodobania polityczne do wzięcia udziału w tychże wyborach. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą znajomych i nie pozwólcie oddawać swego losu w innych ręce.

Artykuły pokrewne:
Artykuły pokrewne:

 
Wybory 2010 Drukuj Email
piątek, 04 czerwca 2010 00:00

Przypominamy, iż w dniu 20 czerwca odbywają się wybory prezydenckie. W związku z tym namawiamy wszystkich bez względu na upodobania polityczne do wzięcia udziału w tychże wyborach. Po drodze zabierzcie ze sobą znajomych i nie pozwólcie oddawać swego losu w ręce innych.

 
Czy Polska będzie musiała uznać związki gejów i lesbijek? Drukuj Email
niedziela, 12 października 2008 18:06
Państwa Unii, które nie wprowadziły związków partnerskich, w tym także homoseksualnych, powinny uznawać te zawarte w innych krajach UE - apelują europosłowie i zbierają podpisy, pod oświadczeniem, które może sprawić, że takie prawo będzie obowiązywać w całej Unii.
 
Lesbijka nie może zatrzymać dziecka Drukuj Email
poniedziałek, 02 czerwca 2008 15:22
Wrocławski sąd zdecydował, że lesbijka nie może zatrzymać swojego dziecka. Matka lesbijki zabiegała w sądzie o odebranie córce jej dziecka, ze względu na orientację seksualną kobiety.
Batalia o 4-letnią obecnie Marysię toczyła się dwa lata. W 2006 r. Anna K. oddała swoje dziecko matce. Była na życiowym zakręcie, i chciała – jak mówiła – mieć czas, by się pozbierać. Jeden z problemów, z jakim się wtedy borykała, były narkotyki.
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 8

Kup gadżet
Miśkowy Sklep
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep