Polish (Poland)English (United Kingdom)

Film
Gwiazdy w sequelu BearCity Drukuj Email
piątek, 21 października 2011 10:53

Kathy Najimy, Richard Riehle i Dru Bruin dołączą obok Gerlada McCullouch'a i Joe Conti do obsady komedii BearCity.

W BearCity z 2010 roku młody Tyler (w tej roli nowy Joe Conti) zagłębia się w scenę misiową Nowego Jorku. Spotyka tam faceta o jakim marzy czyli Rogera (Gerald McCullouch znanego z CSI: New York). Usidlenie jednak takiego faceta jak Roger. Tyler mimo młodego wieku i niczego sobie wyglądu mocno się stara aby w końcu Roger zwrócił mu większą uwagę.

Film posiadał też inne bardziej wesołe i wg mnie interesujące wątki jednak ten miał być dominujący. Komedia została bardzo dobrze przyjęta przez społeczność gejowską i wyświetlana była na wielu festiwalach, zdobywając przy tym kilka prestiżowych nagród.

 
Nagrody dla BearCity Drukuj Email
czwartek, 29 lipca 2010 13:55

BearCity - skandaliczna komedia misiowa zgarnęła dwie prestiżowe nagrody z tegorocznego festiwalu Outfest w Los Angeles.

Pierwszą z nagród otrzymał Lawrence Ferber za: "uczciwy wizerunku subkultury, rzadko prezentowaną pełnię humoru, serca i włosów" - w skrócie mówiąc za scenariusz.

Drugą nagrodę dla najlepszego aktora otrzymał Stephen Guarino: "Za miłe i zabawne ukazanie człowieka starającego się przejść trudności w długotrwałym związku bez poślizgu pod prysznicem".

 
Premiera Bear City Drukuj Email

Ogłoszona została data premiery filmu BearCity  i tak światowa premiera odbędzie się w Nowym Jorku 11 czerwca. Później film będzie pokazywany na różnorakich festiwalach gejowskich.

Jakby ktoś miał chęć się wybrać to film będzie grany:
26 czerwca w San Francisko.
15 lipca w Los Angeles.

Na razie nie ma informacji aby miał być pokazywany w Polsce.
Przy okazji opublikowano też nowy plakat promujący tytuł.

 
Misiowy Seks w Wielkim Mieście! Drukuj Email
wtorek, 23 lutego 2010 11:44

BearCityJeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem latem tego roku fani filmów i misiów dostaną w prezencie Misiowy Seks w Wielkim Mieście. Mowa tu o filmie pod tytułem BearCity. Aktualnie wszystkie zdjęcia do filmu zostały już zakończone, a prace zamknięte są w fazie postprodukcji.

BearCity Cover


Akcja filmu mieści się w Nowym Jorku w środowisku misiowej sceny. Fabuła wzoruje się na popularnym serialu HBO "Sex w Wielkim Mieście". BearCity pokazuje ściśle zgraną grupę miśków przeżywających komiczne przygody, emocjonalnie uniesienia, romantyczne spotkania, a wszystko to prowadzi do wielkiego finału na Big Weekend Party.

 
Gwiazdy - nie dla chaserków. Drukuj Email
Misie nie misiami tylko żyją i w związku z tym przygotowaliśmy listę 10-ciu najseksowniejszych aktorów w heteryckich produkcjach erotycznych.

Julian Rios1. Julian Rios
W świecie bezimiennych aktorów filmów erotycznych, Julian Rios jest marką. 38-letni Rios miał umowy z wieloma dużymi firmami jak Vivid czy VCA, posiada własną witrynę członkowską i zdobione 9 1/2 calowe dildo. (Co prawda, Julian zrobił kilka biseksualnych filmów w późnych latach dziewięćdziesiątych pod pseudonimem Jordan Rivers, ale tak naprawdę nie można go za to winić ... każdy kiedyś był młody, dlatego też uznajemy go za całkowitego hetero). Był on żonaty dwukrotnie - z gwiazdami porno Jill Kelly and Lanny Barbie. Siostra Roma wyznała mu się, że woli oglądać filmy z jego udziałem, niż cokolwiek z gejowskich tytułów.
 
Strona 1 z 9

Kup gadżet
Miśkowy Sklep
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep