Polish (Poland)English (United Kingdom)

Imprezy
Urle 2010 Drukuj Email
poniedziałek, 17 maja 2010 11:54

Urle 2010Po sukcesie zlotu zorganizowanego w ubiegłym roku w Urlach przez późniejszych założycieli Stowarzyszenia Bears Of Poland, mamy zaplanowaną powtórkę z rozrywki. I tak zgodnie z otrzymaną informacją w dniach 11 - 13 czerwca odbędzie się drugi zlot miśków, grubasków i misiolubów. Zlot odbędzie się w Urlach, a dokładniej w środku lasu niedaleko małej rzeczki.

Na czas imprezy do wynajęcia są domki 4-5 osobowe podzielone na 2-3 pokoje.

Cena pobytu za osobę bez wyżywienia: 140 zł (dla członków Stowarzyszenia rabat i opłata tylko 120 zł.)

Na imprezę zaplanowano m. in. grill, ognisko, dobrą zabawę i miłą atmosferę.

 
Bear Party - Łódź '15.05.2010 r. Drukuj Email
wtorek, 04 maja 2010 10:46

Bear Party GanimedesNa mapie lokali przyjaznym misiom pojawia się kolejny klub, którym jest Łódzki Ganimedes.

Zgodnie z otrzymaną  informacją dnia 15 maja w saunie Ganimedes odbędzie się pierwsza impreza dla miśków, grubasków i ich wielbicieli.

Impreza startuje o godz. 19.00.
Sauna zaś będzie czynna od godziny 14.00 do ostatniego klienta. Cena biletu 25 zł, (bilet upoważnia do przejścia do lokalu) do dyspozycji jest sauna sucha, parowa, jacuzzi, zamykane kabiny sala wideo czynna od 19. W ofercie sauny jest również profesjonalny masaż.

 
Rozkład jazdy misiowej majówki Drukuj Email
piątek, 02 kwietnia 2010 10:24

Misiowa MajówkaW ślad za informacją dot. organizowania przez Klub Heros i Hallo! Caffe imprezy pod hasłem Misiowej Majówki, przedstawiamy planowany rozkład jazdy na tą imprezę.

Dzień 0 (Piątek 30.04.2010)
21:00 Spotkanie w klubie Hallo! Cafe (ul. Rybaki 22 Poznań) pod hasłem „Poznajmy się!”

Dzień 1 (Sobota 01.05.2010)
13:00 [4 godz] Zbiórka pod Malta Ski. Wspólne wyjście do nowego zoo. Bilet normalny 11 zł
19:00 [1 godz] Zgłoszenia misiów pluszowych do wyborów Mr. Bear Plusz 2010 w Hallo! Cafe. Przy zgłoszeniu należy zaprezentować misia czy spełnia wymagane kryteria:

 
Majówka z misiami! Drukuj Email
czwartek, 11 marca 2010 12:41

Klub HerosPod takim hasłem poznański klub Heros organizuje trzydniową imprezę dla misiów dużych i małych oraz misiolubów.

Zgodnie z tytułowych hasłem impreza odbędzie się w początkiem maja, a mianowicie w dniach 1-3 maja 2010 r. Termin ten bynajmniej jest trafny, gdyż każdego roku nie wiadomo co z tymi wolnymi dniami zrobić.

Organizatorzy zapowiedzieli niespodziankę w postaci występu Mr. Bears Poland na małej scenie w Hallo! Cafe. Sami jesteśmy ciekawi co to będzie... może jakiś streaptese Mruga

Trochę zadziwia małe rozreklamowanie imprezy i konfidencja organizacji. O ile o Mr Bear Poland  2010 i imprezie inaugurującej działalność Stowarzyszenia Bears Of Poland było napisane we większości gejowskich mediach, tak tutaj mimo krótkiego terminu wszędzie głucho.

W każdym razie klub Heros oraz Hallo! Cafe na swej stronie zapraszają  wszystkie małe i duże misie oraz misioluby na imprezę! Mamy nadzieję, że chętnych do zabawy znajdzie się  sporo a misiowa społeczność będzie się rozrastać.

 
No i po imprezie!!! Drukuj Email
poniedziałek, 08 lutego 2010 11:56

bears-partyOrganizacja imprez misiowych w poprzednich latach kończyła się zazwyczaj z różnymi efektami. Swego czasu Wild Przychodnia próbowała organizować tego typu spotkania, jednak z mizernym skutkiem i ostatecznie całkowicie zaprzestano organizowania imprez z miśkowym charakterem, a z  czasów tych pozostała jedynie flaga.

2009 rok przyniósł jednak wiele ciekawych zmian i tak zorganizowane wybory Mr Bear Polski we poznańskim klubie Heros zgromadziły całkiem pokaźną grupkę misiów i ogólnie zostały odebrane jako fajna zabawa. Zlot misiowy w Urlach też był miło komentowany i pozostawił w uczestnikach pozytywne wspomnienia.

I tak mamy rok 2010 i imprezę inaugurującą działalność Stowarzyszenia Bears of Poland. I tu trzeba przyznać, że sukces organizatorów był niebywały. A mianowicie nigdzie w Polsce do tej pory nie udało się zebrać tak dużej ilości miśków w jednym miejscu. Na party zjechały miśki z najdalszym zakątków Polski, a były też takie, które przyjechały z innych krajów Europy specjalnie po to aby pobawić się na imprezie.

Panująca atmosfera była nadzwyczaj miła. Może na początku było trochę sztywno, jednak z czasem języki się rozwiązały i zrobiło się bardzo sympatycznie.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 9

Kup gadżet
Miśkowy Sklep
Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep