Polish (Poland)English (United Kingdom)

Imprezy
"Misiowe czwartki" w Opolu na celowniku Drukuj Email
wtorek, 22 maja 2007 11:26
"Nowa Trybuna Opolska": Geje spotykają się w opolskiej pływalni Akwarium - odkrył poseł LPR Marek Kawa. Żąda od prezydenta Opola, by coś z tym zrobił.
"Każdy miś znajdzie tu swojego amatora", "Basen Gej Friendly. Bardzo miła atmosfera" - w ten sposób opolscy geje zachęcają w internecie do czwartkowych wizyt na basenie Akwarium w Opolu. Schadzki noszą nazwę "Misiowych czwartków". Gejowskie spotkania na basenie zaniepokoiły asystentów posła LPR Marka Kawy. Anonse znaleźli na trzech różnych portalach. Ich szef skierował w tej sprawie interpelację do prezydenta Opola.
 
Misiowe imprezy w Poznaniu Drukuj Email
niedziela, 11 marca 2007 12:31
Pod nazwą BEARS PARTY dnia 17 marca 2007 roku odbyć się ma impreza misiowa w Poznańskim Klubie Heros.
Klub Heros - jak można wyczytać na jego oficjalnej stronie - jest to nazwa cyklu prywatnych imprez i funkcjonuje w ramach "heros kino erotic shop".
Oprócz misiowych klub organizuje również inne imprezy fetyszyskie.
Więcej o klubie na stronie www.klubheros.pl.
 
HAPPY BEARS DAY 5 listopada 2005 Drukuj Email
czwartek, 27 października 2005 15:57
Happy Bears Day - oferta dla gości strony: BIG FACET

 
BearVoyage 2005 Drukuj Email
czwartek, 21 lipca 2005 12:59
Z przyjemnością donoszę o misiowej imprezie, która odbędzie się już po raz kolejny na przełomie października i listopada. Wszystkie szczegóły można znaleźć na stronie www.bearvoyage.com. Wybieramy się tam z moim Misiem i mam nadzieję, że polskie miśki będą reprezentowane tam trochę liczniej, niż tylko przez nas dwóch.
Jeśli ktoś potrzebowałby dodatkowych informacji, to postaram się pomóc. Pozdrowienia i mam nadzieję do zobaczenia na statku Uśmiech))
 
Światowy Zlot Misiowy w Europie Drukuj Email
środa, 06 lipca 2005 18:29
Rhodos - tam właśnie ma się odbyć zlot misiowy. Organizatorem imprezy jest EBMC. Mają zjawić się tam chubiki, miśki, chaserki z 35 krajów świata. Termin 20-25 października.
Jeżeli więc jesteś przed wakacjami zarezerwuj sobie termin bo bliżej ani w lepszym miejscu może już czegoś takiego nie być.
Więcej informacji na stronie EBMS
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 9

Kup gadżet
Miśkowy Sklep
Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep