Polish (Poland)English (United Kingdom)

Imprezy
Trzeci zlot misiowy Drukuj Email
środa, 02 lutego 2011 09:59

Stowarzyszenie Bears of Poland nie tylko zbieraniem pieniędzy żyje i tak Ci bardziej aktywni członkowie podejmują próbę zorganizowania Trzeciego zlotu misiowego. Aktualnie strona internetowa  Stowarzyszenia podaje dwa terminy pomiędzy, którymi możemy wybierać chęć udziału w tejże imprezie. Pierwsza data to długi weekend majowy, a druga to dni 9-12 czerwca 2011 r.

Poprzednie zloty misiowe odbyły się w Urlach i zostały miło zapamiętane przez uczestników. Aczkolwiek w sprawie drugiego zlotu niektórzy narzekali na małą ilość osób, chyba mając nadzieję, iż ilość misiów i misiolubów z roku na rok się podwoi. A osób było i tak więcej niż na poprzedniej imprezie.

Mamy nadzieję, iż w tym roku również uda się wybrać  dobrą lokalizację do, której ze wszystkich części Polski będzie w miarę blisko i oczywiście z dobrym dojazdem najlepiej kolejowym. Urle można by powiedzieć prawie były pod tym względem idealne. Może brakowało jakiegoś basenu czy sauny gdzie można by się rozebrać i popluskać, ale to z kolei podnosi koszty, które razem z dojazdem i tak dla niektórych nie są wcale małe.

 
Drukuj Email
czwartek, 23 grudnia 2010 00:00

 
Mr Bear Poland 2011 wybrany Drukuj Email
niedziela, 24 października 2010 18:12

W dniach 22-23 października 2010 roku odbyły się wybory Mr Bear Poland 2011. Do tytułu startowo 6 kandydatów i wybierano podobnie jak poprzednio w trzech kategoriach: Mr Bear Poland, Mr Bear Internetu oraz Mr Bear Publiczności przybyłej uczestniczyć w imprezie.
I tak tytuł Mr Bear Poland 2011 przypadł Jackowi.
Mr Bear Publiczności - Artur.
Mr Bear Internetu - Janusz.

 
Mr Bear Poland 2011 - plan imprezy, kandydaci Drukuj Email
czwartek, 30 września 2010 07:52

Mr Bear PolandAktualizacja z dnia: 01.10.2010 r.

Oficjalnie otrzymane materiały promocyjne doniosły nam, iż aktualnie organizatorzy kolejnych wyborów Mr Bear Poland są w trakcie ich przygotowywania. Obecnie organizatorami wyborów są Stowarzyszenie Bears Of Poland, klub Hallo! Cafe, klub Eagle oraz Sauna „Amigo”.
Będą to już drugie wybory Mr Misia Polski. Wybory odbędą się w dniach 22-23 października 2010 roku.

W planie imprezy: występy, goście specjalni, rasowe miśki, nagrody dla uczestników i tytuły dla zwycięzców, piwo oraz dobra zabawa.

Na oficjalnej stronie wyborów przedstawiani już są kandydaci do tytułu (Edytowane w dniu: 01.10.2010 r.).

Kandydatów do tytułu Mr Bear Poland 2010 możecie zobaczyć w naszej publikacji: Kandydaci do tytułu Mr Bear Poland 2010
Fotorelację z ubiegłorocznej imprezy znajdziecie w naszej galerii.

 
Kandydaci - Mr Bear Poland 2011 Drukuj Email
piątek, 06 sierpnia 2010 14:26

Mr Bear Poland 2010Podobnie jak odbyło się to rok temu rozpoczął się nabór zgłoszeń kandydatów do tytułu Mr Bear Poland. Termin składania zgłoszeń ustalono do dnia 30 września do godziny 23:59.


Zgłoszenia powinny być zgodne z zaakceptowanym regulaminem. Organizatorzy wychodzą z dobrego założenia: "Im więcej kandydatów na wybory tym lepiej. Większy wybór i może każdy znajdzie odpowiedniego kandydata dla siebie". Aby się zgłosić należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w jednym z dostępnych formatów:
- format PDF - Adobe Reader
- format DOC - Word, Open Office
i wysłać go na adres mailowy mrbearpoland@gmail.com

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 9

Kup gadżet
Miśkowy Sklep
Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep