Polish (Poland)English (United Kingdom)

Print E-mail
Monday, 16 June 2014 13:10
There are no translations available.

Woof And Date

 
Czarna lista Homopedii Print E-mail
Tuesday, 15 April 2014 10:22
There are no translations available.

Na czarnej liście polskiego środowiska LGBT znalazły się Polski Bus za współfinansowanie organizacji sprzeciwiających się małżeństwom tej samej płci, Ferrero Polska (producent m.in. Nutelli i Kinder Bueno), za regulamin konkursu na "Maxi parę" gdzie wykluczono udział homoseksualistów. Wydawnictwo Zysk i S-ka za wydawanie książek Wojciecha Cejrowskiego.

Na liście opublikowanej w Homopedii znajduje się jeszcze masa nazwisk związanych ze światem polityki oraz rozrywki. Przed nadchodzącymi wyborami warto odświeżyć sobie światopogląd i obejrzeć kto jest przeciw nam. Ale czy tym samym nie dojdziemy wtedy do wniosku, że nie mamy na kogo głosować i lepiej w ogóle nie iść na wybory?

 
Ranking klubów misiowych wg BoP Print E-mail
Friday, 24 January 2014 16:15
There are no translations available.

BoP opublikowało ranking klubów przyjaznym misiom. Trochę mogą dziwić niektóre wybory. Np.: Sauna Heaven organizuje dwa razy w miesiącu misiowe wieczorki. Chyba żaden inny klub nie robi takich rzeczy. Tutaj znalazł się na przed ostatniej pozycji. Myślę, że klub nie został do końca doceniony.

  1. Klub HaH
  2. Lodi Dodi w Warszawie - (kiedy menedżerem był Tomasz)
  3. Therma Silesia w Chorzowie
  4. Klub Narraganset w Łodzi
  5. Klub Ganimedes w Łodzi
  6. Klub Toro w Warszawie
  7. Klub Sauna Galla w Warszawie

Dodatkowo za próbę nawiązania kontaktu z subkulturą misiową oceniono inne kluby:

  • Sauna Heaven
  • Sauna Electro Gdynia
 
Dzisiejsze Google Doodle za równością Print E-mail
Friday, 07 February 2014 14:15
There are no translations available.

Wchodząc dziś pod adres google.pl zamiast tradycyjnego logo ukazuje się grafika przedstawiająca sportowców i nawiązująca do rozpoczynających się dziś Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi.

Winter Olympics Games 2014 Anti Gay Russia

Logo prawdopodobnie ma zwrócić uwagę na dyskryminujące środowiska homoseksualne prawo w Rosji. Rzecznik prasowy Google odmówiła słusznie komentarza w tej sprawie. Logo mówi samo za siebie.

 
Narodowy Dzień Coming Outu Print E-mail
Thursday, 11 October 2012 08:27
There are no translations available.

Narodowy Dzień Coming Outu (NCOD) jest to dzień osób, które publicznie zadeklarowały się jako biseksualne, homoseksualne, transseksualne.

NCOD został założony w 1988 przez Roberta Eichberga, psychologa z Nowego Meksyku i Jean O'Leary, otwartego geja, przywódcy politycznego z Los Angeles, a następnie szefa krajowych zwolenników praw gejów. Data 11 października została wybrana, ponieważ było to w rocznicę  Narodowego Marszu o Prawda Gejów i Lesbijek  w Waszyngtonie w 1987 roku.

Narodowy Dzień Coming Outu obchodzi się w wielu krajach, w tym w Australii, Kanadzie, Chorwacji, Niemczech, Holandii, Nowej Zelandii, Polsce, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 67
Kup gadżet
Miśkowy Sklep
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep