Polish (Poland)English (United Kingdom)

Miśkowy Sklep
BigBear.pl - Wiadomości misiowe! Chubby, bear news!
Newsweek: Jak Kiszczak z gejami walczył Drukuj Email
środa, 11 stycznia 2012 10:44

W ostatnich latach PRL władze bały się, że trwałości ustroju państwa zagrozić mogą nawet homoseksualiści. Profilaktycznie więc urządzono im mały stan wojenny.

Międzynarodowe Stowarzyszenie Gejów IGA (International Gay Association) zainteresowało się Europą Wschodnią zaraz po powstaniu Solidarności. Wybuch wolności w Polsce sprawił, że o wielu problemach objętych dotąd kontrolą cenzury można było nagle mówić. W lutym 1981 r. na łamach tygodnika "Polityka" ukazał się artykuł Barbary Pietkiewicz "Gorzki fiolet", który nie tylko informował czytelników, że niektórzy obywatele są homoseksualistami, lecz także omawiał ich życiowe problemy. Kilka miesięcy później na spotkaniu w Turynie działacze IGA podjęli decyzję, że należy wesprzeć homoseksualistów zza żelaznej kurtyny.

 
Gwiazdy w sequelu BearCity Drukuj Email
piątek, 21 października 2011 10:53

Kathy Najimy, Richard Riehle i Dru Bruin dołączą obok Gerlada McCullouch'a i Joe Conti do obsady komedii BearCity.

W BearCity z 2010 roku młody Tyler (w tej roli nowy Joe Conti) zagłębia się w scenę misiową Nowego Jorku. Spotyka tam faceta o jakim marzy czyli Rogera (Gerald McCullouch znanego z CSI: New York). Usidlenie jednak takiego faceta jak Roger. Tyler mimo młodego wieku i niczego sobie wyglądu mocno się stara aby w końcu Roger zwrócił mu większą uwagę.

Film posiadał też inne bardziej wesołe i wg mnie interesujące wątki jednak ten miał być dominujący. Komedia została bardzo dobrze przyjęta przez społeczność gejowską i wyświetlana była na wielu festiwalach, zdobywając przy tym kilka prestiżowych nagród.

 
Nasi w Sejmie! Drukuj Email
wtorek, 11 października 2011 14:23

Robert Biedroń Zarówno Biedroń jak i Grodzka zasiądą w Sejmie! Robert Biedroń zostanie pierwszym otwarcie homoseksualnym posłem w Polsce. Anna Grodzka będzie nie tylko pierwszą transpłciową posłanką w Polsce, ale obecnie jedyną na świecie, a trzecią w historii.

Zwycięzcom gratulujemy, a tym którzy nie zdołali zdobyć wystarczającej liczby głosów dziękujemy za zaangażowanie i odwagę.

 
Polska nie dla chaserków Drukuj Email
poniedziałek, 17 października 2011 09:31

Minister zdrowia Ewa Kopacz jeszcze w sierpniu ostrzegała, iż Polska dogania już takie potęgi otyłości jak Stany Zjednoczone i Niemcy. Jak to jednak przekłada się na statystyki i na co chaserki mogą liczyć w naszym kraju.

Wg Ewy Kopacz otyłością dotkniętych jest 20% polskich dzieci. Z kolei TVN przy okazji programu o wprowadzaniu podatku od żywności nie zdrowej podawał, iż 15% osób dorosłych posiada nadwagę.

 
Mr Bear Poland 2012 Drukuj Email
poniedziałek, 29 sierpnia 2011 14:20

Rozpoczął się nabór do 3. Wyborów Mr Misia Polski. Wybór podobnie jak poprzednio odbędzie się w trzech kategoriach czyli zostanie wybrany Mr Bear Internet, Mr Bear Publiczności oraz ten jeden właściwy Mr Bear Poland. Mr Bear Poland aby swój tytuł otrzymać musi zawładnąć sercami internautów, publiczności zebranej podczas wyborów oraz członków jury.

Same wybory odbędą się tradycyjnie w Poznaniu w dniach 21-22 października 2011 roku.

Swoją kandydaturę można zgłosić poprzez udostępnione formularze zgłoszenia:
- w formacie pdf
- w formacie doc
Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 30 września do godziny 23:59.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 67

Kup gadżet
Miśkowy Sklep
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep