Polish (Poland)English (United Kingdom)

BigBear.pl - Wiadomości misiowe! Chubby, bear news!
Sitges - międzynarodowy tydzień misiowy Drukuj Email
poniedziałek, 08 sierpnia 2011 14:4810-ty Międzynarodowy Tydzień Misiowy

 
Pierwsza gra z gejem w roli głównej Drukuj Email
wtorek, 05 lipca 2011 15:34

W AppStore pojawiła się jednak gra, która powinna wypełnić tę lukę. W Supergay sterujemy bowiem... gejem. W grze wcielamy się w niejakiego doktora Toma Palmera, pracującego nad kontrowersyjnym projektem klonowania pięknych kobiet.

W międzyczasie czeka na swój ślub z córką szefa, zmagając się z problemem swojej seksualności. To wszystko sprawia, że Tom staje się gejem i zmienia się... w tytułowego supergeja.

 
Zlot Misiowy - 23 do 26 czerwca 2011 r. Drukuj Email
środa, 20 kwietnia 2011 11:52

Bears Of PolandStowarzyszenie Bears of Poland na swojej stronie informuje i zaprasza na 
wyjazdowe spotkanie,
które odbędzie się w dniach od 23 do 26 czerwca.

Spotkanie będzie się odbywać w Gołuchowskim Ośrodku Turystyki i Sportu.
Wolnych jest 29 miejsc w domkach:
- 4-osobowe - 2szt.,
- 3 osobowe - 7szt.,

Szacowany koszt pobytu to 80 zł od osoby.
Czasu nie zostało wiele
- zaliczka musi zostać wpłacona do dnia 21.04.2011.
Po dokonanej opłacie organizatorzy proszą o przesłanie e-meila z informacją kogo wpłata dotyczy oraz podanie numeru telefonu kontaktowego.

 
Demonstracja w sprawie związków partnerskich Drukuj Email
czwartek, 30 czerwca 2011 10:57

We czwartek - 30 czerwca od 17.30 do 18.30 pod Sejmem odbędzie się demonstracja poparcia dla projektu ustawy o związkach partnerskich. Oto manifest organizatorów zamieszczony na facebooku.


Już 70 proc. obywateli UE żyje w krajach gdzie funkcjonują rozwiązania prawne dla par jednopłciowych, a także par różnopłciowych (związki partnerskie, PACS, małżeństwa).

W przeddzień objęcia przez Polskę przewodnictwa w Radzie Unii Europejskiej, gdy uwaga całej Europy skupiona jest na naszym kraju, powiedzmy naszym politykom, że nie chcemy być w UE obywatelami drugiej kategorii! W czwartek pod gmachem Sejmu RP spotkają się przedstawiciele większości ogólnopolskich organizacji społecznych i partii politycznych walczących o prawa osób LGBT!

 
Chubfest 8 Drukuj Email
sobota, 19 marca 2011 10:51

W ten weekend grubaski w Stanach Zjednoczonych imprezują jak co roku na Chubfest. W tym roku jest to już 8 edycja tegoż to spotkania.

Impreza organizowana jest przez dwóch grubasków Jack'a i Tyler'a, którzy lubią również duże starsze misie. Więcej info oraz galeria gorących fotek z imprezy dostępna jest pod adresem: www.chubsrule.com. Niektóre fotki w galerii są przedziwnie odważne i takiej też odwagi polskim grubaskom życzymy. Chociaż z drugiej strony należy pamiętać, iż całe Stany Zdjednoczone są nieporównywalnie większe od Polski. Może alternatywą dla nas będą imprezy europejskie, hiszpańskie lub niemieckie.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 67

Kup gadżet
Miśkowy Sklep
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep