Polish (Poland)English (United Kingdom)

BigBear.pl - Wiadomości misiowe! Chubby, bear news!
Kandydaci - Mr Bear Poland 2011 Drukuj Email
piątek, 06 sierpnia 2010 14:26

Mr Bear Poland 2010Podobnie jak odbyło się to rok temu rozpoczął się nabór zgłoszeń kandydatów do tytułu Mr Bear Poland. Termin składania zgłoszeń ustalono do dnia 30 września do godziny 23:59.


Zgłoszenia powinny być zgodne z zaakceptowanym regulaminem. Organizatorzy wychodzą z dobrego założenia: "Im więcej kandydatów na wybory tym lepiej. Większy wybór i może każdy znajdzie odpowiedniego kandydata dla siebie". Aby się zgłosić należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w jednym z dostępnych formatów:
- format PDF - Adobe Reader
- format DOC - Word, Open Office
i wysłać go na adres mailowy mrbearpoland@gmail.com

 
Parada EuroPride 2010 Drukuj Email
sobota, 17 lipca 2010 19:08

EuroPride dotarła na Plac Konstytucji w Warszawie.

Paradzie przyświecały hasła: "wolność, równość, tolerancja". Jest to motto imprezy, która odbywa się każdego roku z okazji Christopher Street Day - święta obchodzonego na pamiątkę wydarzeń sprzed 40 lat, kiedy to w Nowym Jorku odbyły się zamieszki na tle dyskryminacji mniejszości seksualnych. EuroPride co roku odbywa się w innym mieście europejskim. W Polsce odbywa się po raz pierwszy.

Według wstępnych szacunków w paradzie gejów uczestniczyło osiem tysięcy osób.
W Paradzie przejechało kilka platform a na jednej z nich Mr Bear Poland 2010 z organizatorami wyborów.

Trasa przemarszu parady zmieniła się tuż przed jej rozpoczęciem. Jej uczestnicy nie przeszli m.in. Nowym Światem, a z Al. Jerozolimskich weszli w ulicę Kruczą; parada ominęła pl. Trzech Krzyży. 

- Jestem tu by pokazać córce, że żyjemy w społeczeństwie różnorodnym i uczyć je tolerancji. Różnorodność jest wartościowa - powiedziała dla tvn pani Dorota będąca na paradzie jest już po raz trzeci.

Zdięcia z Parady: w naszej galerii

 
II Wybory Mr Bear Poland Drukuj Email
wtorek, 15 czerwca 2010 15:01

Jakiś już czas temu ogłoszony został Regulamin kolejnych wyborów Mr Bear Poland. Z regulaminu możemy dowiedzieć się o terminie planowanej imprezy tj. okolice 22 paździenika 2010 roku. Miejsce wyborów jest jeszcze nie do końca znane, ale prawie napewno będzie to Poznań. Aby przybliżyć Wam jakich atrakcji można się spodziewac po imprezie poniżej wspomniany regulamin. Co prawda nie jest to jeszcze plan imprezy, a raczej wytyczne dot. kandydatów. Jednak mimo wszystko jakieś bliższe spojrzenie można już mieć. Jak zwykle namawiamy do rezerwowania urlopów, pociągów, hoteli i moteli i przystapienie do wspólnej zabawy. Odważniejszych z kolei do zgłaszania się na kandydatów do tytułu Mr Bear Poland 2011.

Regulamin wyborów

1. Aby wziąć udział w wyborach Mr. Bear Poland 2011, należy przesłać poprawnie wypełniony formularz zgłoszeniowy ze zdjęciami w terminie do 31.08.2010.
2. Kandydaci biorący udział w wyborach muszą być płci męskiej i być pełnoletni, czyli mieć ukończone 18 lat, oraz pochodzić z Polski. Kandydat musi spełniać również następujące warunki:
• musi posiadać owłosienie na ciele - przynajmniej na klatce piersiowej
• musi posiadać współczynnik BMI >= 18,50 (BMI = (waga [kg] / (wzrost [m] * wzrost[m])) czyli waga podana w kilogramach podzielona przez wzrost podany w metrach podniesiony do kwadratu musi być większa od 18,50)

 
Euro Pride 2010 Drukuj Email
wtorek, 06 lipca 2010 12:45

Od 1 lipca trwają imprezy organizowane w ramach Euro Pride 2010. Euro Pride to kilkunastodniowy festiwal łączący w sobie wydarzenia ze świata filmu, teatru, nauki, sportu, sztuki. Jest również okazją do dobrej zabawy. Wszystkie imprezy potrwają do 19 lipca. Szczegółowy kalendarz imprez znajduje się na stronie: Euro Pride 2010.

Jednym z najważniejszych punktów całej imprezy jest Parada, która odbędzie się już 17-tego lipca. Tak więc pozostało stosunkowo niewiele czasu na przygotowania.

O ile wzięcie udziału we wszystkich imprezach w ramach festiwalu może być trudne i zależne od wolnego czasu, to namawiamy jednak wszystkich do wzięcia udziału w samej Paradzie.

 
Relacja z imprezy - Urle 2010 Drukuj Email
poniedziałek, 14 czerwca 2010 15:09

Zgodnie z poprzednimi zapowiedziami w dniach 11-13 czerwca odbył się organizowany przez Stowarzyszenie Bears Of Poland 2-gi Misiowy Zlot w Urlach.

Urle to wieś położona w województwie mazowieckim, w powiecie wołomińskim, w gminie Jadów. Jest to popularna otoczona lasem miejscowość letniskowa, położona nad rzeką Liwiec, w pobliżu Łochowa i Tłuszcza. Dzięki stacji kolejowej PKP obsługiwanej przez Koleje Mazowieckie na linii Warszawa Wileńska-Białystok można tam dotrzeć stosunkowo prosto i szybko.Zlot odbył się w tym samym ośrodku wypoczynkowym co poprzednio. Obiekt posiada 52 miejsce noclegowe, 4 i 5 osobowe dobrze wyposażone domki typu kanadyjskiego z oddzielnymi salonem, sypialnią, łazienką, aneksem kuchennym, kominkiem i tarasem z miejscem na grill. Stan domków jak i całego ośrodka jest dobry i nie ma do czego się przyczepić.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 67

Kup gadżet
Miśkowy Sklep
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep