Polish (Poland)English (United Kingdom)

Miśkowy Sklep
BigBear.pl - Wiadomości misiowe! Chubby, bear news!
No i po imprezie!!! Drukuj Email
poniedziałek, 08 lutego 2010 11:56

bears-partyOrganizacja imprez misiowych w poprzednich latach kończyła się zazwyczaj z różnymi efektami. Swego czasu Wild Przychodnia próbowała organizować tego typu spotkania, jednak z mizernym skutkiem i ostatecznie całkowicie zaprzestano organizowania imprez z miśkowym charakterem, a z  czasów tych pozostała jedynie flaga.

2009 rok przyniósł jednak wiele ciekawych zmian i tak zorganizowane wybory Mr Bear Polski we poznańskim klubie Heros zgromadziły całkiem pokaźną grupkę misiów i ogólnie zostały odebrane jako fajna zabawa. Zlot misiowy w Urlach też był miło komentowany i pozostawił w uczestnikach pozytywne wspomnienia.

I tak mamy rok 2010 i imprezę inaugurującą działalność Stowarzyszenia Bears of Poland. I tu trzeba przyznać, że sukces organizatorów był niebywały. A mianowicie nigdzie w Polsce do tej pory nie udało się zebrać tak dużej ilości miśków w jednym miejscu. Na party zjechały miśki z najdalszym zakątków Polski, a były też takie, które przyjechały z innych krajów Europy specjalnie po to aby pobawić się na imprezie.

Panująca atmosfera była nadzwyczaj miła. Może na początku było trochę sztywno, jednak z czasem języki się rozwiązały i zrobiło się bardzo sympatycznie.

 
Impreza inauguracyjna Bears of Poland Drukuj Email
sobota, 16 stycznia 2010 09:44

BearsOfPolandAKTUALIZACJA !!!
*31 stycznia 2010 r.

Już 6 lutego 2010 roku odbędzie się impreza inaugurująca działalność Stowarzyszenia Bears of Poland!


*Swoją obecność zapowiedzieli miłościwie nam panujący Mr Bear Poland i Mr Bear Poland Internet.
Gwiazdami wieczoru będą
ArtCreative Design and Custom coding" target="_blank" title="Tom Fort na Youtube">Tom Fort oraz
ArtCreative Design and Custom coding" target="_blank" title="Żaklina w Galerii na Youtube">Żaklina.

Impreza inauguracyjna odbędzie się w klubie Galeria w Warszawie (Pl. Mirowski 1).
Początek imprezy o godzinie 21.00. Wstęp 10 zł.

Przypomnę, iż 20 września 2009 r. w siedzibie Lambda Warszawa odbyło się zebranie założycielskie Stowarzyszenia Bears of Poland, po czym Stowarzyszenie zostało zarejestrowane i teraz działa jako pełno prawna organizacja.

Oprócz typowych celów skierowanych na środowisko homoseksualne, Stowarzyszenie posiada coś co nas najbardziej nas interesuje, a mianowicie: "Pomoc osobom z nadwagą w pozbyciu się kompleksów, wynikających z braku akceptacji ich wyglądu, próba przełamania stereotypów głoszących, że tylko osoba szczupła może być atrakcyjna."

 
Świąteczne imprezy misiowe! Drukuj Email
czwartek, 17 grudnia 2009 10:06

mr bears poland 2010Mamy zaszczyt zaprosić Was w piątek 18.12.2009 na pierwszą imprezę od czasu wyborów, na której będą wszyscy trzej dzielnie dzierżący tytuły czyli: Mr. Bear Poland, Mr. Bear Internet i Mr. Bear Publiczności. A będzie to z okazji 15-lecia klubu Fantom w Warszawie ul. Bracka 20a Fantom. Serdecznie zapraszamy na wspólne świętowanie. Więcej informacji znajdziecie na stronie mrbearpoland.eu

Ale to nie wszystko. Czas pożegnać niebawem 2009 rok i proponujemy zabawę także z Mr. Misiami. A wszyscy trzej Mr. Bear Poland, Mr Bear Internet oraz Mr. Bear Publiczności bawić się w sylwestra będą w Klubie Heros oraz Klubie HalloCafe w Poznaniu na ul. Rybaki 13 i 22. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy. Więcej informacji znajdziecie na stronie mrbearpoland.eu

 
Przeżyj następny rok bez HIV. Drukuj Email
piątek, 08 stycznia 2010 13:22


Optymistycznie rzecz biorąc bawimy się z głową i mamy jakiekolwiek pojęcie o istnieniu HIV, jednak na wszelki wypadek dla tych młodszych lub tych którym temat ten gdzieś umknął podajemy kilka podstawowych informacji, które każdy wiedzieć powinien.

Wróć bez HIV - zawsze o tym pamiętaj:
- Nieważne kim jesteś, gdzie jesteś, co robisz, jakie masz wykształcenie, czy też przekonania – HIV i AIDS może dotyczyć także Ciebie.
- Zawsze i wszędzie unikaj ryzykownych zachowań.
- HIV i AIDS nie zna granic.
- Seks, tak jak podróż, to wspaniałe przeżycie, może dawać dużo satysfakcji i szczęścia, jeśli zadbamy o swoje bezpieczeństwo.
- Wykorzystuj wiedzę o HIV w praktyce. Negocjuj techniki bezpieczniejszego seksu, używaj prezerwatywy.
- Nie bój się rozmawiać o przeszłości seksualnej partnera.
- Zrób test na HIV, dowiedz się jaki jest Twój status serologiczny.

Zbiór podstawowych pytań i odpowiedzi:

1. Czy to prawda, że problem AIDS należy już do przeszłości?

 
"Miśki" w Klubie Filmowym LGBT Drukuj Email
czwartek, 10 grudnia 2009 13:48

Cachorro '2004 Klub Filmowy LGBT proponuje tym razem miśkowy hiszpański film "Cachorro" ("Miśki") Miquela Albaladejo. Pedro to trzydziestoparoletni misiek. Ma fajnego faceta - też miśka i fajnych przyjaciół - też w większości miśków.

Pedro ma przez dwa tygodnie zaopiekować się swym 11-letnim siostrzeńcem Bernardo. Dwa tygodnie przeradzają się w długie miesiące, które całkowicie zmienią życie obu.

"Miśki" otrzymały m.in. główne nagrody na festiwalach filmów LGBT w Czechach i w Dallas, były też nominowane do amerykańskiej nagrody GLAAD dla najlepszego filmu LGBT 2005 r.

Na projekcję zapraszamy w poniedziałek, 14 grudnia o godz. 19 do siedziby "Krytyki Politycznej" - Nowy Wspaniały Świat w Warszawie, ul. Nowy Świat 63 (skrzyżowanie Nowego Świata z ul. Świętokrzyską), I piętro.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 67

Kup gadżet
Miśkowy Sklep
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep