Polish (Poland)English (United Kingdom)

BigBear.pl - Wiadomości misiowe! Chubby, bear news!
Sejm nie zajmie się związkami partnerskimi Drukuj Email
wtorek, 24 lipca 2012 10:39

Sejm przegłosował, by nie wprowadzać do porządku obrad żadnego z projektów o związkach partnerskich. Wcześniej marszałek Sejmu Ewa Kopacz zapowiedziała, że będzie głosować za tym, by posłowie mogli procedować nad ustawami.

- Będę głosowała za tym, żeby dać szansę, choćby to były nawet trzy osoby w państwie, ale to są obywatele Polski - tłumaczyła Kopacz na briefingu w Sejmie.

- Jeśli nawet się z tym nie zgadzamy, dajmy szansę przedstawienia argumentów, które będą dla nas tarczą i wytłumaczeniem dla naszych decyzji. Bo nad całością ustawy będziemy głosować wtedy, kiedy przejdzie ona cały proces - dodała.

 
Electronic Arts popiera związki homoseksualne Drukuj Email
poniedziałek, 23 lipca 2012 11:37

Electronic Arts opowiedzieli się po stronie gejów i lesbijek, przyłączając się do ruchu przeciwko Aktowi Obrony Małżeństwa (DOMA), podpisanemu w 1996 roku w USA.

Electronic Arts przyłączyło się do innych amerykańskich organizacji, walczących o lepsze jutro dla związków homoseksualnych. Opozycja stara się, by część zapisów w Akcie Obrony Małżeństwa została przez polityków zmieniona, ponieważ uważa się je za niezgodne z konstytucją.

"DOMA prezentuje szereg problemów dla organizacji takich jak EA, kreując pracodawcom komplikacje związane z regulacjami, podatkami i dyskryminacją, i to jest powód, dla którego stajemy w szeregach opozycji" - czytamy na oficjalnej stronie Electronic Arts.

Przedstawiciele największego producenta i wydawcy gier wideo uważają, że akt dotyka wszystkich pracodawców, niezależnie od tego, czy są duzi, czy mali.
"Elektronicy" przedstawili wyraźnie swoje stanowisko w tej sprawie już w ubiegłym miesiącu, występując na paradach w San Francisco oraz Seattle Pride. EA broniło w ten sposób pracowników o orientacji homoseksualnej. Wszystko odbywało się w ramach akcji "It Gets Better", o której materiał wideo możecie zobaczyć poniżej.

 
Parada Równości 2012 Drukuj Email
wtorek, 29 maja 2012 11:10

Parada RównościPo raz jedenasty już Parada Równości przejdzie ulicami Warszawy! Marsz rozpocznie się pod Sejmem i zakończy na pl. Teatralnym.

W Paradzie Równości 2012 wziąć może udział każda osoba, która wspiera idee wolności, równości i tolerancji. Zapraszamy wszystkich i wszystkie! Nie musicie się wcześniej zgłaszać ani rejestrować. Wystarczy, że zjawicie się i wraz z nami pójdziecie przez ulice Warszawy!

Manifestacja rozpocznie się 2 czerwca 2012 o godzinie 15.00 na placu przy Sejmie RP. Parada Równości 2012 przejdzie trasą: Sejm RP – ul. Wiejska – Al. Ujazdowskie – ul. Książęca – ul. L. Kruczkowskiego – ul. Tamka – ul. Świętokrzyska – ul. Nowy Świat – ul. Krakowskie Przedmieście – ul. Miodowa – ul. Senatorska – pl. Teatralny.

 
Parada przeszła ulicami Warszawy Drukuj Email
poniedziałek, 04 czerwca 2012 08:18

Anna Grodzka (58 l.), Dorota Rabczewska (28 l.), Ryszard Kalisz (55 l.), Janusz Palikot (48 l.), Robert Biedroń (36 l.) (kolejność wg płci i wieku)  oraz cała masa kolorowo ubranych przedstawicieli mniejszości seksualnych przemaszerowała w sobotę przez centrum Warszawy.

Jak co roku było kolorowo i wesoło, a jednocześnie wyjątkowo spokojnie. Marsz pod hasłem "Po prostu równość" przeszedł z pl. Konstytucji ulicą Emilii Plater, Królewską, Krakowskim Przedmieściem i placem Zamkowym do Teatralnego. 

Paradujący walczyli o swoje prawa. Na platformach uczestnicy tańczyli, machali tęczowymi flagami i pozdrawiali przechodniów. Królową Miasteczka Równości była Doda, która wystąpiła w czymś w kształcie czaszki na głowie.

Na filmach udostępnionych na youtube widać też flagi misiowe niesione przez niektórych z naszych użytkowników. Gratulujemy odwagi i życzymy sobie coraz więcej osób paradujących jako społeczność misiowa.

 
Mr Bear Poland 2012 Drukuj Email
środa, 18 kwietnia 2012 08:40

W internecie udostępniono film zmontowany z materiałów nakręconych na ostatnich wyborach Mr Bear Poland. Tym, którzy nie wiedzą przypominamy, iż było to ponad pół roku temu. Film przyda się dla odświeżenia wspomnień i ku promocji całej imprezy.


Zaloguj się aby obejrzeć video!
Mr Bear Poland 2012 - Film z wyborów

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 67

Kup gadżet
Miśkowy Sklep
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep