Polish (Poland)English (United Kingdom)

News
Świadectwo dojrzałości już zmontowane Drukuj Email
sobota, 27 września 2003 08:27
"Świadectwo dojrzałości" - nowy polski film - już gotowy. Dzisiaj zakończył się montaż.
Zagrali w nim Paweł Byk, Patryk, Junior, Olo, Igor, Cameleon, Sei. To historia dwóch maturzystów, którzy postanowili udowodnić sobie i koledze, że są dojrzali nie tylko formalnie (w końcu zdali maturę), ale również seksualnie. Dlatego zaczynają szaleństwa i podrywy.
 
Nowe imprezy gejowskie i lesbijskie na Festiwalu Nauki Polskiej Drukuj Email
sobota, 27 września 2003 08:21
W związku z olbrzymim zainteresowaniem, jakim cieszą się poświęcone "naszym sprawom" imprezy Festiwalu Nauki Polskiej w Warszawie, Jacek Kochanowski zaprasza ponownie do Instytutu Socjologii UW (ul. Karowa 18) w sobotę i niedzielę 27 i 28 września br.
 
Najwięcej homoseksualistów w Australi i USA Drukuj Email
piątek, 26 września 2003 09:02
Prawie jedna piąta Australijczyków i Amerykanów przyznaje się do związków homoseksualnych.
Takie dane przynosi badanie przeprowadzone na zlecenie firmy "Durex", która produkuje prezerwatywy. Sondaż na temat zachowań seksualnych ludzi na całym świecie był przeprowadzony już po raz siódmy.
 
TVN znów poszukuje gejów Drukuj Email
piątek, 26 września 2003 08:02

W związku z realizacją programu "Rozmowy w toku" TVN poszukuje gejów zafascynowanych tematyką „armia”, „skinhead”, lubiącymi ubierać się i używać militariów. Poszukiwane są także osoby dobrze zbudowane, uprawiające sporty ekstremalne, sporty walki, które chciałyby wystąpić w programie i opowiedzieć o swoich fascynacjach.

 
Leczenie z homoseksualizmu i miłosierdzie - nowa Fronda Drukuj Email
środa, 24 września 2003 15:41
Leczenie z homoseksualizmu, "modni" i "niemodni" papieże, świadectwa muzyków rockowych, którzy doświadczyli miłosierdzia Bożego, oraz niszczący wpływ filozofii Immanuela Kanta na myśl ludzką - to niektóre tematy najnowszego numeru kwartalnika "Fronda".
 
<< pierwsza < poprzednia 31 następna > ostatnia >>

Strona 31 z 31

Kup gadżet
Miśkowy Sklep
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep