Polish (Poland)English (United Kingdom)

News
Niech Pięta popamięta!!! Drukuj Email
piątek, 15 stycznia 2010 11:48

W serwisie internetowym Gay.pl pojawiła się prośba o wysyłanie SMS-ów do posła Stanisława Pięty (PiS).
Gay.pl chce mu "rozjaśnić" światopogląd. Poszło o interpelację polityka PiS, w której porównał on homoseksualizm do nekrofilii i pedofilii.
O samej akcji możemy więcej przeczytać w portalu gay.pl
Akcja odniosła skutek i została odnotowana przez media takie jak onet.pl, gdzie w dzisiejszym artykule możemy poczytać o odczuciach posła Pięty po napływie sms'ów.

Artykuły pokrewne:

 
Obława na niedźwiedzia brunatnego w Przemyślu Drukuj Email
piątek, 08 stycznia 2010 15:11

Niedźwiedź, który pojawił się na obrzeżach Przemyśla, dostanie prawdopodobnie środek usypiający. 100-kilogramowy drapieżnik został otoczony przez straż i policję; funkcjonariusze zagrodzili mu przejście do centrum miasta i skierowali w odwrotnym kierunku. Niedźwiedź po uśpieniu zostanie przebadany, a później wypuszczony na wolność.

 

Niedźwiedź jest wszystkożernym drapieżnikiem żyjącym w Europie i Azji. Dożywa 50 lat. W Polsce żyje ponad 100 niedźwiedzi, z czego najwięcej, bo ponad 90 proc., na Podkarpaciu.

 
Nowy Rok, Nowy Adam i Mr Bear Internet Drukuj Email
czwartek, 07 stycznia 2010 16:09

Adam - styczeń 2010Prasa drukowana również wzięła się za propagowanie "ruchów misiowych" i tak w styczniowym "Adamie" znowu możemy sobie poczytać o misiach.

W numerze między innymi:
- obszerna fotorelacja z wyborów Mistera Bear Germany 2010, które odbyły się 28 listopada 2009 w Kolonii;
- wywiad ze Zbyszkiem "Zbigiem" z Łomianek, 40-letnim zdobywcą tytułu Mister Bear Poland Internet w październikowych wyborach w Poznaniu.

 
Mr Bear Poland w Adamie Drukuj Email
środa, 23 grudnia 2009 10:30

okładka adamaW grudniowym „Adamie” wiele miejsca zajmuje bogata w zdjęcia relacja z pierwszych w historii naszego kraju wyborów Mister Bear Poland, które odbyły się w poznańskim klubie Heros 23-24 października 2009, pod patronatem i przy aktywnym współudziale organizatorskim naszej redakcji. Obok wywiad ze zwycięzcą, szalenie przystojnym i męskim (choć niekoniecznie „misiowatym” w potocznym rozumieniu) 33-letnim Danielem z Wrocławia.

 
Światowy Dzień AIDS Drukuj Email
poniedziałek, 30 listopada 2009 15:37

Światowy Dzień (Walki z) AIDS obchodzony jest 1 grudnia z inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) od 1988 roku.

W tym dniu na całym świecie, w tym i Polski, odbywają się m.in. konferencje, happeningi oraz akcje edukacyjne dotyczące profilaktyki HIV/AIDS.

O godz. 17.00 na Placu Zamkowym - Zapal płomień nadziei! Spotkanie i prezentacja patchworku.

W klubie Rasko o godz. 21.00 odbędzie się licytacja atrakcyjnych fantów przekazanych przez znanych artystów. Dochód z imprez zostanie przekazany na profilaktykę HIV i walkę z AIDS.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 31

Kup gadżet
Miśkowy Sklep
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep