Polish (Poland)English (United Kingdom)

News
Kultura Chubby Chaser Drukuj Email
wtorek, 03 marca 2009 12:46
Było już nie raz o miśkach na przeróżnych portalach, więc u nas dla odmiany będzie o kulturze chubby - chaser. 

Kim do licha jest chubby?

 

 
Zwycięstwo lesbijek w sądzie Drukuj Email
piątek, 27 lutego 2009 13:24

Dwie szkockie lesbijki Caroline Harris i Julie McMullan wywalczyły w zarządzie publicznej służby zdrowia dostęp do zapłodnienia in vitro - donoszą piątkowe media.

Zarząd regionalnej służby zdrowia (NHS) w Glasgow i Clyde (środkowo-zachodnia Szkocja) odmówił początkowo dopomożenia jednej z kobiet w zajściu w ciążę metodą in vitro argumentując, iż lesbijek nie można zakwalifikować, jako "bezpłodnej pary", zaś zapisanych do zabiegu jest kilkaset par, które mają pierwszeństwo.

 
W Watykanie protestowali geje Drukuj Email
środa, 10 grudnia 2008 09:46

Około pół tysiąca osób protestowało wieczorem w Watykanie przeciwko stanowisku Stolicy Apostolskiej w sprawie homoseksualistów. Papież nie popiera projektu rezolucji ONZ w sprawie zaprzestania karania homoseksualizmu.
Uczestnicy protestu zwracali uwagę na to, że w niektórych krajach świata homoseksualizm jest karany śmiercią, a w kilkudziesięciu - więzieniem. Dlatego ich zdaniem poparcie rezolucji jest konieczne. Powinien ją poprzeć - podkreślali - także Watykan, nie jako Kościół, ale jako państwo.

 
Watykan walczy z gejami w ONZ Drukuj Email
środa, 10 grudnia 2008 09:40

Czy państwa na całym świecie przestaną uznawać homoseksualizm za przestępstwo? Do tego wzywała europejska rezolucja, której projekt wpłynął do ONZ. Ale dokument ma zdecydowanego przeciwnika. Jest nim Watykan, który obawia się fali dyskryminacji tradycyjnych małżeństw.
Front, na którego czele stoi Watykan, jest szeroki. "Nieprzypadkowo mniej niż 50 członków ONZ popiera tę rezolucję, a 150 krajów jest jej zdecydowanie przeciwnych. Stolica Apostolska nie jest sama" - oświadczył watykański rzecznik Federico Lombardi.

 

 
Marsz Równości Poznań Drukuj Email
sobota, 15 listopada 2008 09:50
flaga równościJutro - 15 listopada 2008 o godz. 15-tej z Placu Mickiewicza w Poznaniu ruszy MARSZ RÓWNOŚCI.
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 31

Kup gadżet
Miśkowy Sklep
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep