Polish (Poland)English (United Kingdom)

News
Juan i Pedro na ślubnym kobiercu Drukuj Email
środa, 12 marca 2008 21:32
3 czerwca 2005 roku weszło w życie prawo zezwalające na zwieranie małżeństw między osobami tej samej płci. Tym samym Hiszpania jako trzeci kraj zalegalizowała małżeństwa homoseksualne. Przyjeżdżając do innego kraju, dobrze jest zdawać sobie sprawę, jakie prawa i obowiązki przysługują jego obywatelom i rezydentom. Jednym z nich jest w Hiszpanii prawo do zawierania związków małżeńskich między osobami tej samej płci oraz do adopcji dzieci przez homoseksualne pary.
 
Nelli Rokita naucza Drukuj Email
poniedziałek, 10 marca 2008 13:02
Według Nelli Rokity emeryci nie mają dzisiaj większych problemów na głowie niż zastanawianie się nad prawami mniejszości seksualnych.

"Super Express" informuje, że posłanka PiS wygłosiła w piątek szokujący wykład na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Tarnowskich Górach, podczas którego uświadamiała seniorów, że powinni być tolerancyjni wobec gejów i lesbijek.
 
Brytyjczycy popierają wolne związki i gejów jako rodziców Drukuj Email
czwartek, 24 stycznia 2008 18:56
Ponad dwie trzecie Brytyjczyków sądzi, że nieformalne związki w niczym się nie różnią od małżeństw, a ponad połowa uważa, iż ślub i wesele to tylko okazja do wyprawienia dużej imprezy - wynika z największego brytyjskiego badania nt. zachowań społecznych.

Raport stwierdza również, że jedna trzecia ankietowanych jest zdania, iż geje byliby równie dobrymi rodzicami co tradycyjne pary heteroseksualne.

Tyle samo mieszkańców Wielkiej Brytanii opowiada się za zaostrzeniem przepisów rozwodowych dla małżeństw, które posiadają dzieci i pisze "Gazeta Wyborcza".
 
W CHINACH ROI SIĘ OD GEJOWSKICH KLUBÓW: Towarzysz gej jest ok Drukuj Email
środa, 09 stycznia 2008 17:40
Chińscy urzędnicy przyjęli wobec gejów i lesbijek dwuznaczną postawę ochrzczoną jako "trzy razy nie" - nie godzimy się, nie dezaprobujemy i nie promujemy. Ci z kolei widząc, że władza już nie szykanuje ich tak bardzo jak kiedyś, coraz mniej krępują się publicznego okazywania sobie sympatii. Do manifestacji seksualnej inności coraz częściej dochodzi w parkach, a nawet centrach handlowych. O chińskich gejach czytamy dziś w DZIENNIKU.

 
SZYKUJĄ SIĘ NA WIELKĄ PARADĘ: Milion gejów zaleje Polskę Drukuj Email
środa, 09 stycznia 2008 17:39
Europride - to ogromna parada gejów i lesbijek. W 2007 roku odbyła się w Barcelonie. Do tego katalońskiego miasta ściągnęło z całego świata aż milion homoseksualistów. Taki najazd czeka Polskę za dwa lata - zapowiada dziennik "Polska".

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 31

Kup gadżet
Miśkowy Sklep
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep