Polish (Poland)English (United Kingdom)

News
Newsweek: Jak Kiszczak z gejami walczył Drukuj Email
środa, 11 stycznia 2012 10:44

W ostatnich latach PRL władze bały się, że trwałości ustroju państwa zagrozić mogą nawet homoseksualiści. Profilaktycznie więc urządzono im mały stan wojenny.

Międzynarodowe Stowarzyszenie Gejów IGA (International Gay Association) zainteresowało się Europą Wschodnią zaraz po powstaniu Solidarności. Wybuch wolności w Polsce sprawił, że o wielu problemach objętych dotąd kontrolą cenzury można było nagle mówić. W lutym 1981 r. na łamach tygodnika "Polityka" ukazał się artykuł Barbary Pietkiewicz "Gorzki fiolet", który nie tylko informował czytelników, że niektórzy obywatele są homoseksualistami, lecz także omawiał ich życiowe problemy. Kilka miesięcy później na spotkaniu w Turynie działacze IGA podjęli decyzję, że należy wesprzeć homoseksualistów zza żelaznej kurtyny.

 
Rozbierz misia Drukuj Email
wtorek, 13 grudnia 2011 10:33

Strona internetowa chubold.com oprócz oferty na filmy, których źródła są co najmniej kontrowersyjne, posiada w swojej ofercie również kilka własnych interesujących pozycji. O ile zdjęcia i filmy z toalet oraz saun są również sprawą, którą powinna zająć się prokuratura, to komiksy oraz ostatnia gra o której tutaj piszemy wydają się interesującymi pozycjami.

Gra nosi tytuł "Block Buster" (STRIP THE CHUBS GAME ONE - v3188) i jest to nic innego jak znany dojrzalszym użytkownikom arkanoid. A dla młodszych lub mniej obeznanych z historią gier komputerowych wyjaśniam, iż gra polega na odbijaniu kulki która trafiając w elementy na ekranie - niszczy je. W tej grze elementami ekranu są ubrania i tak powoli odbijając piłkę rozbieramy facetów.

Sama gra może nie jest jakaś innowacyjna ale miło jest, że zapełnia się strefy niszowe dla chaserków i że coś takiego powstaje.

 
Durczok o polskim sejmie Drukuj Email
czwartek, 10 listopada 2011 20:48

Kołtun się rozsiadł w sejmowym fotelu. Potoczył wzrokiem i znalazł ofiarę. Trudno nie było, bo kołtun ofiarą czyni wszystko co inne i niezrozumiałe. Mikroskopijny móżdżek kołtuna z prędkością światła przepuszcza obrazy. Co zrozumie, uznaje za swoje, a czego nie - za wrogie. Więc tego, co swoje, tyle co łeb szpilki, za to legiony wrogów mnożą się jak chińskie dywizje.


Kołtun atak przypuścił już w święto demokracji - na pierwszym posiedzeniu Sejmu. Było coś przerażającego w rechocie posłów toczącym się po sejmowej sali. Kiedy na mównicę wszedł Robert Biedroń i powiedział to samo zdanie, które kołtun wyrzuca z siebie dziesiątki razy, sala zarechotała. W końcu jak normalny mówi, że cios był poniżej pasa, to mówi OK. Ale jak Biedroń mówi, to… O! To już bezczelna homoprowokacja.

 
Bearforce1 startuje do Eurowizji Drukuj Email
środa, 19 października 2011 09:37

Bearforce1 na Eurowizji? Wszystko możliwe. Portal eurowizja.org donosi, iż do preselekcji w Holandii zgłosił się tenże kwartet. Piosenka, którą zgłosił zespół to Action Man.

Do konkursu łącznie zgłoszono 450 utworów tak więc konkurencja jest dosyć wysoka.  Mimo ogólnej sympatii i docenienia wkładu w życie misiowe Bearforce1 ciężko to widzę.

Zgłoszona piosenka to cover miksów starych hitów, któremu daleko do coverów tworzonych przez np. Fat Boy Slim. Same misie może i są zabawne jednak z ich mimiką i ruchami również wyglądają jak postacie wyciągnięte z Bollywoodu.

Czy można to nazwać to sztuką wartą pokazywania milionom?

 
Nasi w Sejmie! Drukuj Email
wtorek, 11 października 2011 14:23

Robert Biedroń Zarówno Biedroń jak i Grodzka zasiądą w Sejmie! Robert Biedroń zostanie pierwszym otwarcie homoseksualnym posłem w Polsce. Anna Grodzka będzie nie tylko pierwszą transpłciową posłanką w Polsce, ale obecnie jedyną na świecie, a trzecią w historii.

Zwycięzcom gratulujemy, a tym którzy nie zdołali zdobyć wystarczającej liczby głosów dziękujemy za zaangażowanie i odwagę.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 31

Kup gadżet
Miśkowy Sklep
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep