Polish (Poland)English (United Kingdom)

Miśkowy Sklep
Techniczne
Aktualizacja galerii Drukuj Email
środa, 19 listopada 2003 22:11
Do galerii wrzucono dwa nowe katalogi z fotkami. Pierwszy folder to aktorzy (zaznaczam dla wszystkiego, iż nie są to geje - a przynajmniej ja nic o tym nie wiem), drugi to reklama (zawierająca fotki reklamowe z misiami większymi i tymi mniejszymi).
 
Poszukiwani moderatorzy Drukuj Email
czwartek, 13 listopada 2003 00:00
Poszukujemy osób chętnych zająć się pisaniem artykułów na stronie głównej naszej strony.
Pisanie takie nie jest rzeczą trudną - wystarczy coś skopiować, coś wkleić, dodać coś od siebie lub napisać całkiem coś nowego.
W każdym razie osoby, które wyrażą chęć pisania dostaną status moderatora i będą mogły zamieszczać artykuły bez sprawdzania przez gości którzy zrobili tę stronę.
 
Pedofile zastawiają sieć Drukuj Email
środa, 29 października 2003 18:34
Pedofil nie atakuje od razu dziecka - on je uwodzi. Od pierwszego spotkania oplata swoją ofiarę jak bluszcz, zdobywa zaufanie. Dziecko w to brnie, nawet jeśli nie wszystko mu się podoba. Kiedy nadchodzi taki moment, że nastolatek czuje coś złego i chciałby o wszystkim opowiedzieć rodzicom, boi się, że zostanie skarcony. I milczy.
 
NIE dla droższego internetu. Drukuj Email
piątek, 24 października 2003 14:57
W związku z planami Ministerstwa Finansów dotyczącymi wprowadzenia z dniem 1 maja 2004 r. wyższej - 22 % stawki podatku VAT za Internet - została zorganizowana akcja protestacyjna polskiej społeczności internetowej.

Podwyżka dotknie również i nas, więc przyłączcie się do tej inicjatywy.
Możecie to zrobić tutaj.
 
Zielony - kolor nadziei? Drukuj Email
środa, 22 października 2003 10:41
"Polityka" (nr 42) podała, że wkrótce zarejestrowana zostanie nowa partia polityczna - Zieloni 2004. Wbrew nazwie, nie będzie zrzeszać samych ekologów. Jej potencjał osobowy stanowić będą przedstawiciele mniejszości etnicznych, religijnych, a także seksualnych oraz reprezentantki środowisk kobiecych.
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 3

Kup gadżet
Miśkowy Sklep
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep