Polish (Poland)English (United Kingdom)

Miśkowy Sklep
Kultura
Majówka z misiami! Drukuj Email
czwartek, 11 marca 2010 12:41

Klub HerosPod takim hasłem poznański klub Heros organizuje trzydniową imprezę dla misiów dużych i małych oraz misiolubów.

Zgodnie z tytułowych hasłem impreza odbędzie się w początkiem maja, a mianowicie w dniach 1-3 maja 2010 r. Termin ten bynajmniej jest trafny, gdyż każdego roku nie wiadomo co z tymi wolnymi dniami zrobić.

Organizatorzy zapowiedzieli niespodziankę w postaci występu Mr. Bears Poland na małej scenie w Hallo! Cafe. Sami jesteśmy ciekawi co to będzie... może jakiś streaptese Mruga

Trochę zadziwia małe rozreklamowanie imprezy i konfidencja organizacji. O ile o Mr Bear Poland  2010 i imprezie inaugurującej działalność Stowarzyszenia Bears Of Poland było napisane we większości gejowskich mediach, tak tutaj mimo krótkiego terminu wszędzie głucho.

W każdym razie klub Heros oraz Hallo! Cafe na swej stronie zapraszają  wszystkie małe i duże misie oraz misioluby na imprezę! Mamy nadzieję, że chętnych do zabawy znajdzie się  sporo a misiowa społeczność będzie się rozrastać.

 
O grubaskach z innej beczki! Drukuj Email
sobota, 20 lutego 2010 00:00

Regularne media, które promują sterotyp mięśni i myśl, iż cienkie jest piękne, często uciskają i krzywdzą ludzi wielkiej postury, dają zły wizerunek grubaskom i traktują nas jako wynaturzenie. Widzimy więc wiele reklam dających negatywny wizerunek naszym rozmiarom i wadze. Media starają się przekonać nas, aby być chudymi i przejść na dosyć drogie diety. Wielu z nas próbowało już tych diet, traci na wadze, a następnie zdobywa jeszcze więcej wagi w ciągu najbliższych lat. Wszystkie te "wzloty i upadki" są szkodliwe dla zdrowia, szkodliwe dla ego i straszne zarówno do szafy i Twojego portfela! Z drugiej strony są one dobre dla lekarzy, producentów pigułek, krawców i dostawców żywności!

 
No i po imprezie!!! Drukuj Email
poniedziałek, 08 lutego 2010 11:56

bears-partyOrganizacja imprez misiowych w poprzednich latach kończyła się zazwyczaj z różnymi efektami. Swego czasu Wild Przychodnia próbowała organizować tego typu spotkania, jednak z mizernym skutkiem i ostatecznie całkowicie zaprzestano organizowania imprez z miśkowym charakterem, a z  czasów tych pozostała jedynie flaga.

2009 rok przyniósł jednak wiele ciekawych zmian i tak zorganizowane wybory Mr Bear Polski we poznańskim klubie Heros zgromadziły całkiem pokaźną grupkę misiów i ogólnie zostały odebrane jako fajna zabawa. Zlot misiowy w Urlach też był miło komentowany i pozostawił w uczestnikach pozytywne wspomnienia.

I tak mamy rok 2010 i imprezę inaugurującą działalność Stowarzyszenia Bears of Poland. I tu trzeba przyznać, że sukces organizatorów był niebywały. A mianowicie nigdzie w Polsce do tej pory nie udało się zebrać tak dużej ilości miśków w jednym miejscu. Na party zjechały miśki z najdalszym zakątków Polski, a były też takie, które przyjechały z innych krajów Europy specjalnie po to aby pobawić się na imprezie.

Panująca atmosfera była nadzwyczaj miła. Może na początku było trochę sztywno, jednak z czasem języki się rozwiązały i zrobiło się bardzo sympatycznie.

 
Impreza inauguracyjna Bears of Poland Drukuj Email
sobota, 16 stycznia 2010 09:44

BearsOfPolandAKTUALIZACJA !!!
*31 stycznia 2010 r.

Już 6 lutego 2010 roku odbędzie się impreza inaugurująca działalność Stowarzyszenia Bears of Poland!


*Swoją obecność zapowiedzieli miłościwie nam panujący Mr Bear Poland i Mr Bear Poland Internet.
Gwiazdami wieczoru będą
ArtCreative Design and Custom coding" target="_blank" title="Tom Fort na Youtube">Tom Fort oraz
ArtCreative Design and Custom coding" target="_blank" title="Żaklina w Galerii na Youtube">Żaklina.

Impreza inauguracyjna odbędzie się w klubie Galeria w Warszawie (Pl. Mirowski 1).
Początek imprezy o godzinie 21.00. Wstęp 10 zł.

Przypomnę, iż 20 września 2009 r. w siedzibie Lambda Warszawa odbyło się zebranie założycielskie Stowarzyszenia Bears of Poland, po czym Stowarzyszenie zostało zarejestrowane i teraz działa jako pełno prawna organizacja.

Oprócz typowych celów skierowanych na środowisko homoseksualne, Stowarzyszenie posiada coś co nas najbardziej nas interesuje, a mianowicie: "Pomoc osobom z nadwagą w pozbyciu się kompleksów, wynikających z braku akceptacji ich wyglądu, próba przełamania stereotypów głoszących, że tylko osoba szczupła może być atrakcyjna."

 
Świąteczne imprezy misiowe! Drukuj Email
czwartek, 17 grudnia 2009 10:06

mr bears poland 2010Mamy zaszczyt zaprosić Was w piątek 18.12.2009 na pierwszą imprezę od czasu wyborów, na której będą wszyscy trzej dzielnie dzierżący tytuły czyli: Mr. Bear Poland, Mr. Bear Internet i Mr. Bear Publiczności. A będzie to z okazji 15-lecia klubu Fantom w Warszawie ul. Bracka 20a Fantom. Serdecznie zapraszamy na wspólne świętowanie. Więcej informacji znajdziecie na stronie mrbearpoland.eu

Ale to nie wszystko. Czas pożegnać niebawem 2009 rok i proponujemy zabawę także z Mr. Misiami. A wszyscy trzej Mr. Bear Poland, Mr Bear Internet oraz Mr. Bear Publiczności bawić się w sylwestra będą w Klubie Heros oraz Klubie HalloCafe w Poznaniu na ul. Rybaki 13 i 22. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy. Więcej informacji znajdziecie na stronie mrbearpoland.eu

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 5

Kup gadżet
Miśkowy Sklep
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep