Polish (Poland)English (United Kingdom)

Miśkowy Sklep
Kultura
Kandydaci - Mr Bear Poland 2011 Drukuj Email
piątek, 06 sierpnia 2010 14:26

Mr Bear Poland 2010Podobnie jak odbyło się to rok temu rozpoczął się nabór zgłoszeń kandydatów do tytułu Mr Bear Poland. Termin składania zgłoszeń ustalono do dnia 30 września do godziny 23:59.


Zgłoszenia powinny być zgodne z zaakceptowanym regulaminem. Organizatorzy wychodzą z dobrego założenia: "Im więcej kandydatów na wybory tym lepiej. Większy wybór i może każdy znajdzie odpowiedniego kandydata dla siebie". Aby się zgłosić należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w jednym z dostępnych formatów:
- format PDF - Adobe Reader
- format DOC - Word, Open Office
i wysłać go na adres mailowy mrbearpoland@gmail.com

 
Celuloidowa Ars Homo Erotica Drukuj Email
czwartek, 08 lipca 2010 18:33

Filmoteka Narodowa organizuje przegląd filmowych wątków homoerotycznych.

W dniach 8-18 lipca w kinie Iluzjon będzie miała miejsce niezwykła retrospektywa. Filmoteka Narodowa pod hasłem "Celuloidowa Ars Homo Erotica" zaprezentuje cykl obrazujący obecność wątków homoerotycznych w historii kina. Od epoki Wielkiego Niemowy aż po produkcje najnowsze.

Program obejmie 20 filmów, między innymi: "Maroko" ze słynną sceną Marleny Dietrich całującej kobietę. Wśród homoerotycznych propozycji znajdą się również: "Królowa Krystyna" z Gretą Garbo, "Dziewczęta w mundurkach" - opowieść o zakazanej miłości uczennicy i nauczycielki, nagrodzony Oscarem "Obywatel Milk" czy, goszczący niedawno na naszych ekranach, wysmakowany "Samotny mężczyzna".żródło: onet.pl
więcej informacji: Filmoteka Narodowa

 
Urle 2010 - zdjęcia Drukuj Email
środa, 30 czerwca 2010 00:00

Po uzyskaniu niezbędnych zezwoleń poniżej przedstawiamy klika fotek z ostatniego czyli 2-go Zlotu Misiowego w Urlach. Zlot był organizowany przez Stowarzyszenie Bears Of Poland i odbył się w dniach 11-13 czerwca 2010 roku. Zdjęcia zostały celowo zmniejszone w celu ochrony wizerunków osób na nich widniejących. Mamy nadzieję, iż przybliżą Wam ogólne pojęcie na temat charakteru i atmosfery imprezy.

 
Cykliczna impreza misiowa Drukuj Email
poniedziałek, 28 czerwca 2010 13:10

Łódzka sauna Ganimedes po zorganizowaniu dwóch imprez pod hasłem Bear Party postanowiła wprowadzić imprezę tą do stałego harmonogramu. I tak zgodnie z otrzymaną informacją w każdą drugą sobotę wszyskie misie będą mogly spotkać się we wspomnianej saunie. Najbliższa impreza już 10-tego lipca.

 
II Wybory Mr Bear Poland Drukuj Email
wtorek, 15 czerwca 2010 15:01

Jakiś już czas temu ogłoszony został Regulamin kolejnych wyborów Mr Bear Poland. Z regulaminu możemy dowiedzieć się o terminie planowanej imprezy tj. okolice 22 paździenika 2010 roku. Miejsce wyborów jest jeszcze nie do końca znane, ale prawie napewno będzie to Poznań. Aby przybliżyć Wam jakich atrakcji można się spodziewac po imprezie poniżej wspomniany regulamin. Co prawda nie jest to jeszcze plan imprezy, a raczej wytyczne dot. kandydatów. Jednak mimo wszystko jakieś bliższe spojrzenie można już mieć. Jak zwykle namawiamy do rezerwowania urlopów, pociągów, hoteli i moteli i przystapienie do wspólnej zabawy. Odważniejszych z kolei do zgłaszania się na kandydatów do tytułu Mr Bear Poland 2011.

Regulamin wyborów

1. Aby wziąć udział w wyborach Mr. Bear Poland 2011, należy przesłać poprawnie wypełniony formularz zgłoszeniowy ze zdjęciami w terminie do 31.08.2010.
2. Kandydaci biorący udział w wyborach muszą być płci męskiej i być pełnoletni, czyli mieć ukończone 18 lat, oraz pochodzić z Polski. Kandydat musi spełniać również następujące warunki:
• musi posiadać owłosienie na ciele - przynajmniej na klatce piersiowej
• musi posiadać współczynnik BMI >= 18,50 (BMI = (waga [kg] / (wzrost [m] * wzrost[m])) czyli waga podana w kilogramach podzielona przez wzrost podany w metrach podniesiony do kwadratu musi być większa od 18,50)

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 5

Kup gadżet
Miśkowy Sklep
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep