Polish (Poland)English (United Kingdom)

misiolubKarnawał i moje propozycje piratowe
2009.12.17 14:02:14Tagi:

Komentarze 26 | Kliknięć: 4924 | Więcej…


 
Mądrości życiowe
2009.06.06 11:33:34
Nie angażować się emocjonalnie z żonatym facetem.

Tagi: związek | małżeństwo | żonaty | miłość

Komentarze 123 | Kliknięć: 6721 | Więcej…


 
Nudy weekendowe
2009.03.02 11:27:56

Znudzony piątkiem i sobotą spędzoną w rodzinnym gronie w niedzielę już nie wytrzymałem i poszedłem do sauny. W saunie jak zwykle przywitał mnie "koleś co ja tu kurwa robię". Dla odmiany towarzyszyło mu dwóch innych, dziwnie się podśmiechujących. Jak zwykle się tym mocno nie przejąłem bo na całe szczęście typ nie jest w moim typie. Wziąwszy ręcznik i kapcie do ręki oraz przywitanie przez obsługę do dupy zszedłem do szatni.
Oglądany przez krążących już saunowiczów i odbijając głębokie spojrzenia na początek coby się nagrzać i obejrzeć towarzystwo poszedłem do sauny suchej. W saunie tej dziwnie jakoś ludzi było dostatek i gdyby nie dupy to nie byłoby gdzie palca wściubić. W sumie było dosyć wcześnie więc każdy pewnie jeszcze siedział i czekał na swojego księcia z bajki.
To co ważne dla mnie, nie było wcale misiów. Nie zrażony tym za mocno bo zaznaczyłem było dosyć wcześnie posaunowałem się i raz i drugi a misiów jak nie było tak nie było. Oczywiście do końca to nie prawda było kilku facetów a to z brzuchem, a to z owłosioną klatą. Jednak jak to zwykle misie gadają zawsze takiemu coś nie pasuje.

SEX

Chodząc tak sobie i przesiadując się z ławki na ławkę, przechodząc z sauny do sauny zostałem w końcu obmacany przez 100 letniego grubasa. Ogólnie to żadnych ograniczeń co do wieku to nie mam, ale trochę chyba czasem warto się postarać. Czy to nie można siedzieć prosto, a nie jak ostatnia sierota, czy też pochodzić na siłownię żeby mieć trochę grubsze łapy. Niektórzy naprawdę wyglądają jakby całe życie nawet miotłą ruszyli. Bęben jak stodoła a ręce chude jak patyki. Co to ma być. Chodzi taka później pinda i się dziwi, że nikt go nie chce. A zamiast siedzieć 8 godzin w pierdolniku to nie łaska iść na dwie godziny na siłownię.
Wracając do starego grubasa, lepszy rydz niż nic. Zazwyczaj nie najmniejszą frajdę mnie sprawia te początkowe mizianie, a podchody, ocieranie się, odsunie czy nie odsunie. A ten od razu mnie łapę zasadził na jaja bez miziania. Stosując się do powiedzenia, że to się nie wymydli dałem chłopu trochę się pobawić a i on też miał fajnego kutasa i jaja. O mało mnie nie spuścił. Ale okazał się być szybszy i całe szczęście. 
Po spuszczeniu chłop wyskoczył z sauny jak strzała, hehehe. Już to jakiś dziwny urok tej sauny, że ludność przychodzi tam w jedynym celu nie próbując nic zagadać. Czasem po fajnym seksie nie wiem czy mam coś zagadać, zapytać o numer telefonu, czy to wypada, czy może wezmę wzięty za psychola układającego sobie życie w saunie.

DALSZE SZUKANIE SZCZĘŚCIA
Minęła godzina pobytu w saunie, pierwsze macanie miałem już za sobą i nawet z przyjemnością dałem bliźniemu odrobinę radości, zacząłem dalej krążyć pomiędzy saunami.
Chodziłem tak i chodziłem, wygrzałem się jak nigdy. Zagadałem nawet z jakimś grubasem, który wyglądał na komunikatywnego. Tak, tak... pogadałem Uśmiech Bo to jakaś chyba tam jest rzecz niezwykła.
No i w końcu siedząc tak i paląc fajkę patrzę a tu niedźwiedź wychodzi z dark roomu. Chłop i wysoki i z owłosionym brzuchem, duży, męskie wąsy i w ogóle z gębą męską. Sobie myślę skąd on się tu wziął i jak to możliwe, ze go przedtem nie widziałem i jak długo tu siedział. Hmm, hmm. Misiek jak to misiek albo nie zaczai, że go wyrywasz, albo też oleje sprawę bo sobie  np. pomyśli, że wyrywasz go tylko dlatego, że uważasz, że grubasa najłatwiej wyrwać.
Ofkors jak zwykle mam w takich przypadkach świata poza nim nie widzę Uśmiech Więc tak chodzę za nim to tu tam, chłop nic. Myślę sobie dam mu jakiś może znak. Więc przechodząc potargałem go za sutka. Facet popatrzał się na mnie z żywym zainteresowaniem, a ja jak ta pinda polazłem dalej.

A jak już wracałem chłop sobie leżał z zamkniętymi oczami na leżance. 

Cdn... Facet był naprawdę gorący.Tagi:

Komentarze 152 | Kliknięć: 60290 | Więcej…


 
testowy blog
2008.12.02 14:17:44
Na okoliczność sprawdzenia jak ten blog funkcjonuje napisze pierwszego bloga Tongue out

Tagi: test

Komentarze 74 | Kliknięć: 6942 | Więcej…


 

Online
Brak zalogowanych
Guests: 156
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep