Polish (Poland)English (United Kingdom)

Miśkowy Sklep

marcopoloZdezorientowany
2010.01.15 18:12:06

Zdezorientowany, nie chcący Cię ranić...A jednak czasami tak bywa, że mimo dobrych chęci wychodzi całkiem odwrotnie. A może to już wszystko nie ma dla nas sensu. Wiem, że bardzo się w tym wszystkim pogubiliśmy. Nasze uczucie do siebie chyba za bardzo nas przerasta. Obaj o tym wiemy, ale mimo tego wszystkiego idziemy dalej. Czyżby to świadczyło o tym, że nadal się kochamy. Nie wiem, co już o tym myśleć. Wiedz jedno, że na prawdę nie jest moim celem Cię ranić, i nie wiem, dlaczego to tak odbierasz. ja już tez czasami nie mam sił, a faktycznie i mimo wszystkiego idziemy dalej. Przed siebie, z mniejszymi lub większymi sukcesami. Teraz osobno i jest mi ciężko, bardzo ciężko- bo nie wiem, co teraz czujesz. Być może nienawiść...A może na pewno nienawiść Jak mamy to wszystko poukładać, żeby było dobrze. Czy da się jeszcze cokolwiek naprawić, by wszytko nadal szczęśliwie w naszym życiu się działo. A może już nic nie da się zrobić. Może to tylko fikcja, być może złudna nadzieja. Nie wiem, dlaczego takie myśli przychodzą mi do głowy...Po prostu nie wiem już nic, i tak samo ja Ty chyba nie wiesz już nic.
Dziękuję Ci za troskę i miłość, jaką dostałem w darze. Wiesz, że nigdy Cie nie zapomnę. Być może już nie mamy siły. A wiesz, że...
Tylko czas leczy rany, ale wraz z czasem uciekaja nam lata, których już nigdy nie odzyskamy. Juz trochę razem przeszliśmy, i nie chciałbym tego poswiecić na zatracenie. To chyba dla nas zbyt cenne...Tak sądze ja, nie wiem jednak, co Ty teraz czujesz...Tagi:

Komentarze 42 | Kliknięć: 10449 | Więcej…


 
Gdybyś...
2010.01.15 17:43:38

Gdybyś miał odmienić swoje życie, czy zrobiłbyś to...?

Gdybyś umiał naprawić swoje życie, czy uczyniłbyś to...?

Gdybyś miał możliwość otrzymania drugiej szansy, czy przyjąłbyś ją...?

 Tagi:

Komentarze 39 | Kliknięć: 9567 | Więcej…


 

Online
Brak zalogowanych
Guests: 95
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep