Polish (Poland)English (United Kingdom)

Witaj, Gość
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj.    Zapomniałeś hasła?

gay bear
(1 przegląda) (1) Gość
Idź na dółStrona: 12345
TEMAT: gay bear
Odpowiedź:gay bear 7 Lata temu Ocena: 1
Paulos napisał:
No dobrze, już dobrze Destroyedone. Poddaję się wobec twoich argumentów. Może faktycznie dyskusja, dialog z homofobami oraz uświadamianie ich są wiele skuteczniejsze? Powiedz mi tylko, ilu spośród przedstawicieli Młodzieży Wszechpolskiej czy członków ONR-u udało Ci się już w ten sposób przekonać do tolerancji ?

Co do ONR-u nie miałem przyjemności wdać się w dyskusje ani nawet na poznanie członka tej organizacji, lecz co do Młodzieży Wszechpolskiej mam w swoim otoczeniu osobę która należy lub tez należała do tej organizacji ( nie mam obecnie wiedzy co do stanu rzeczy) i muszę przyznać, że nie miałem nigdy na celu przekonywać go i jego znajomych do zaakceptowania mojej seksualności ale skłoniłem do używania argumentów z dozą szacunku i sprowadziłem ciąg oskarżeń do wymiany poglądów co za tym idzie osiągnąłem to na czym mi zależało czyli na wprowadzeniu w dyskusji poszanowania a nie moralizatorstwa. Nie chodzi mi o przekonywanie czy przeciąganie ich na swoja stronę ale na zmianę stylu i faktury dyskusji która się prowadzi.

Dziękuje Ci za to, że byłeś godnym partnerem w rozmowie.
destroyedone
destroyedone
Coś tam rośnie
graphgraph
Nie jest dostępny Kliknij aby zobaczyć profil użytkownika
Administrator zablokował publiczny dostęp do forum.

Odpowiedź:gay bear 7 Lata temu Ocena: 0
W poprzednich wypowiedziach była mowa o tym, że nie potrafimy duskutowac, na pewne tematy tylko wyśmiewamy od razu osoby, które mają inne zdanie, czy też robimy dosyc mało "subtelne" uwagi, mówiłeś o wszystkich... Dlatego postanowiłem jeszcze raz się wypowiedziec ;p Ale to właściwie już chyba nieważne...
Pozdrawiam
JustMe19
JustMe19
Coś tam rośnie
graphgraph
Nie jest dostępny Kliknij aby zobaczyć profil użytkownika

Odpowiedź:gay bear 6 Lata, 11 Miesiące temu  
Po co w ogóle taki post? o co chodzi? jeśli komuś przeszkadzają takie osoby to niech się zajmie sobą i swoimi problemami. Jeśli ktoś chce nas wykastrować to niech najpierw wykastruje wszystkich pedofili, zoofili, nekrofili itd. Niech ograniczy dostęp do alkoholu tym, którzy pod jego wpływem mordują, gwałcą, okradają i Bóg wie co jeszcze robią. Niech zakaże palenia tytoniu na wolnym powietrzu bo to przeszkadza nam astmatykom. Przykładów można by było wymieniać dużo. Po co się czepiać kogoś kto nikomu krzywdy nie robi? Czyżby to kolejna zasłona dymna, żeby zasłonić to co napisałem powyżej? Dla mnie to bezsensu...
rexxerrex
Nienazwany użytkownik

Idź na góręStrona: 12345
Moderatorzy: zolnierz
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep