Polish (Poland)English (United Kingdom)

Witaj, Gość
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj.    Zapomniałeś hasła?

Życie
(1 przegląda) (1) Gość
Idź na dółStrona: 1
TEMAT: Życie
Życie 4 Lata temu Ocena: 0
Hej wszystkim forumowiczom :] Od razu z góry piszę, żeby potem nie było żadnych nieporozumień, hejtów - mam 16 lat, tak jestem jeszcze za bardzo młody i tak przyznaję się - zaczęły podobać mi się "misie" Niby to nic złego ale w moim przypadku (moim wieku) jest to jednak trochę udręka, ponieważ muszę udawać kogoś kim nie jestem. Jedynie cieszy mnie fakt, że nie pociągają mnie kobiece ciuszki, rureczki itp ale najbardziej wstydzę się tego, że czasem popatrzę sobie na takiego przystojniaka przy znajomych (tak z przyzwyczajenia) i znajomi zaraz zaczynają się ze mnie śmiać, że "Co ty się tak na niego patrzysz, poj***** Cie?" i w tym miejscu nasuwa się pytanie do was. Czy też tak mieliście, że odkryliście swoje "upodobania" w moim wieku, czy może u was to "odkryło się" później? Tylko proszę bez żadnych bezsensownych odpowiedzi. Potrzebuję trochę pomocy i porad, nie żadnych: Do nauki itp. Technikum to już nie jest okres gdy myśli się tylko o pierdołach. Zamierzam kiedyś stać się takim miśkiem ale na to potrzeba czasu a mętlik w głowie mam ogromny. Najgorsze jest to, że wszyscy myślą, że nie jestem gejem (bo w sumie tego nie pokazuje i paru dziewczynom się podobam). Z jednej strony to dobrze a z drugiej strasznie mnie to boli, że w tym kraju nie mogę pokazać kim tak na prawdę jestem bez żadnego strachu, że zaraz wyskoczy na mnie homofob.. a i jeszcze jedno - tak moi rodzice nawet o tym nie wiedzą i nie spieszno mi o tym im powiedzieć bo wiem jakie oni mają nastawienie do homo. Jeżeli post nie pasuje do forum bądź adminowi się on nie podoba to przepraszam
boyfur16
boyfur16
Nowy misio
graphgraph
Nie jest dostępny Kliknij aby zobaczyć profil użytkownika
Administrator zablokował publiczny dostęp do forum.

Odpowiedź: Życie 4 Lata temu  
Hej. Rozumiem stan w jakim się teraz znajdujesz. Ja też zacząłem sobie uświadamiać swój homoseksualizm i pociąg do misiów w twoim wieku. Wiem, że ciężko jest trzymać to w tajemnicy, nie mając nikogo z kim można byłoby się podzielić, pogadać i po prostu czuć się sobą. Moja rodzina i znajomi w większości nic nie wiedzą o moim drugim życiu. I całe szczęście bo byłaby apokalipsa. Poza tym po co pokazywać wszystkim kim się jest skoro to niczego dobrego nie przyniesie. Niech każdy żyje po swojemu i po co komu wiedzieć z kim się do łóżka chodzi. Czy to ważne? Myślę, że kiedyś znajdziesz grono przyjaciół, wśród których będziesz mógł być sobą. Nie ma co się denerwować, że nikt cię nie zrozumie. Musisz nauczyć się tak żyć, aby być szczęśliwym a przy okazji nie prowokować niepotrzebnych spięć. Jesteś jeszcze młody i długa droga przed tobą, ale dasz radę.
Pozdrawiam i trzymam kciuki.
SadSmile
Nienazwany użytkownik

Odpowiedź: Życie 4 Lata temu Ocena: 0
Bardzo Ci dziękuję za tą odpowiedź. W sumie to spodziewałem się hejtu bądź bana ale jak widać są osoby, które potrafią choć trochę polepszyć mi humor Dziękuję Ci za miłe słowa, na pewno łatwo się nie poddam choć to na prawdę jest ogromna męczarnia. Zastanawiam się jak to będzie gdy ktoś zaprosi mnie na "dziewczyny"... Przecież zbłaźnię się: albo nie zgadzając się z byle jakiego powodu albo po prostu nie odczuwając nic gdy będziemy cokolwiek robili. Wszystko się wyda :/
boyfur16
boyfur16
Nowy misio
graphgraph

Odpowiedź:Życie 3 Lata, 10 Miesiące temu Ocena: 0
Nie przejmuj sie. Ja mam 17 lat. Moze jest to troche problematyczne udawac przed innymi ze jest sie hetero. No coz lepiej nie mowic kolegom ze jest sie gejem, bo wiadomo jak jest w Polsce z tolerancja. Niestety, tacy sie urodzilismy
mlodyczejser
mlodyczejser
Nowy misio
graphgraph

Odpowiedź:Życie 3 Lata, 6 Miesiące temu Ocena: 0
HELLO BEARS !!!

Czy kiedykolwiek któryś z was korzystał z BRUIZR ?Jak zostać member na tej stronie ?. Prosze was kochani o pomoc wiem ,żę nie w tym dziale pisze ale nie mogłem znależć odpowiedniego ... Proszęo wyrozumiałość . Hugs to you all
TeddyBear
TeddyBear
Nowy misio
graphgraph

Idź na góręStrona: 1
Moderatorzy: zolnierz
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep