Polish (Poland)English (United Kingdom)

Miśkowy Sklep

Witaj, Gość
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj.    Zapomniałeś hasła?

Jak poderwać miśka?
(1 przegląda) (1) Gość
Idź na dółStrona: 123
TEMAT: Jak poderwać miśka?
Jak poderwać miśka? 9 Lata, 3 Miesiące temu Ocena: 0
Miałbym prośbę do bardziej doświadczonych kolegów o udzielenie praktycznych porad w tym dosyć delikatnym temacie.

Załóżmy taką sytuację:
Poznajesz sympatycznego miśka, dokładnie w twoim typie. Facet wpadł ci w oko od pierwszego spotkania. To co o nim wiesz, to że na pewno jest tej właściwej orientacji (z naszego punktu widzenia ), tzn. jest homoseksualny. Wiesz również, że aktualnie nie jest z nikim związany. Przypuszczasz, że odwzajemnia twoje zainteresowanie, ale nie jesteś tego pewny.

I w tym momencie zaczyna się problem ponieważ ty jesteś nieśmiały i trochę zakompleksiony. Obawiasz się powiedzieć mu wprost o swoich uczuciach bojąc się, żeby go do siebie nie zrazić i nie stracić ewentualnej szansy na to, aby zostać dobrymi kumplami lub nawet coś więcej. Męczy cię ciągle niepewność, co on myśli na twój temat i jaką ma o tobie opinię.

Co w takiej sytuacji należałoby zrobić? Jak poznać jego zdanie na twój temat? W jaki sposób upewnić się, czy jest szansa zacieśnienia wzajemnych relacji? Jak odgadnąć na ile mogę pozwolić w kontaktach z nim.
Orso_pl
Orso_pl
Nowy misio
graphgraph
Nie jest dostępny Kliknij aby zobaczyć profil użytkownika
Ostatnia edycja: 2009/07/30 19:28 przez Orso_pl.
Administrator zablokował publiczny dostęp do forum.

O:Jak poderwać miśka? 9 Lata, 3 Miesiące temu  
Jeśli nic nie zrobisz to będziesz topił się w przypuszczeniach, aż w końcu z domysłami pójdziesz w nieporządanym kierunku i wszystko się rozsypie.

Powiedz mu że go lubisz i zaczekaj co się wydarzy... Jeśli coś ma z tej relacji być to będzie, czasem też nie warto przyśpieszać.

Powodzenia
Xys
Nienazwany użytkownik

O:Jak poderwać miśka? 9 Lata, 3 Miesiące temu Ocena: 6
Żeby Cię pocieszyć to Ci powiem, że też tak mam

I chyba nie ma jakiegoś jednego sposobu na podrywanie. Zależy od podrywanego obiektu. Imo jedna zasada by była wg mnie byla taka, coby nie robić z siebie ofiary losu

Jeden powie, że jesteś cipa; drugi, żeś cham bez kultury, wiec najlepiej być sobą co zaowocuje później w relacjach w związku.
meks
meks
Same Kłaki
graphgraph

O:Jak poderwać miśka? 9 Lata, 3 Miesiące temu Ocena: 0
Dziękuję! Czy ktoś jeszcze mógłby się podzielić swoimi doświadczeniami w tym temacie?
Orso_pl
Orso_pl
Nowy misio
graphgraph

O:Jak poderwać miśka? 9 Lata, 1 Miesiąc temu  
Panowie, jeśli wiemy, że podobamy się osobie z którą jesteśmy na randce to dalej powinno pójść już łatwo.
Fakt, że jesteśmy atrakcyjni dla drugiej strony to nasz największy atut.

Ja tam zawsze byłem bezczelnie bezpośredni, zarówno słownie jak i fizycznie ;P... i zawsze skutkowało.

No ale to trzeba mieć to coś hehehehe.
Astral
Nienazwany użytkownik

O:Jak poderwać miśka? 9 Lata, 1 Miesiąc temu Ocena: 6
ja nie dalej niż tydzień całą imprezę gadałem misiowi, jaki on jest fajny i jaki on ma fajny brzuszek i dopuki się ze mną nie bzyknął to mnie nie wierzył i myślał, że sobie jaja z niego robię

takie to dziwy na tym świecie, że są jeszcze misie co nie mają pojęcia, że istnieją takie zboki chaserkowate
meks
meks
Same Kłaki
graphgraph
Ostatnia edycja: 2009/09/24 08:59 przez meks.

Idź na góręStrona: 123
Moderatorzy: zolnierz
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep