Polish (Poland)English (United Kingdom)

Witaj, Gość
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj.    Zapomniałeś hasła?

SZANUJEMY SIĘ ??? HMMMM
(1 przegląda) (1) Gość
Idź na dółStrona: 12345
TEMAT: SZANUJEMY SIĘ ??? HMMMM
SZANUJEMY SIĘ ??? HMMMM 9 Lata temu  
Witam.Od jakiegoś dłuższego czasu mam wrażenie że społeczeństwo gejowskie w Polsce przestało się szanowac a moze nigdy się nieszanowało hhmmm co najgorsze na wlasne zyczenie.Czy nie sądzicie ze takie poczynania doprowadzą finalnie do tego ze cieżko w polsce bedzie zawsze z tolerancja? .Jak myślicie i co sądzicie??? pzdr
KOSZALdlaBEAR
Nienazwany użytkownik

Administrator zablokował publiczny dostęp do forum.

O:SZANUJEMY SIĘ ??? HMMMM 9 Lata temu Ocena: 0
KOSZALdlaBEAR, wydaje mi sie ze bez wzgledu czy jako spoleczenstwo gejowskie w szeroko rozumianym pojeciu bedziem sie szanowac badz nie, to i tak z tolerancja u nas jest ciezko i bedzie ona sie posuwala w tepie slimaczym... ale powiem ci ze na zachodzie nie jest lepiej..owszem w londynie gdzie czesto bywam jest cala dzielnica i nikogo to nie bulwersuje , tak samo jest i w berlinie , ale po za tymi dzielnicami sprobuj isc ze swoim facetem za reke... zostaniesz zlinczowany, to ci moge zagwarantowac... pozdrawiam mis z uk
daarkdemon
daarkdemon
Nowy misio
graphgraph
Nie jest dostępny Kliknij aby zobaczyć profil użytkownika

O:SZANUJEMY SIĘ ??? HMMMM 8 Lata, 11 Miesiące temu  
Myślę, że problem tkwi w tym, że samo środowisko homoseksualne zaczyna wytykać "normalnych" homo i "przegiętych" homo, którzy wpływają na opinie całego środowiska. A druga rzecz, to przykład z góry na którym stoi,np. p. Biedroń i jego niektóre zachowania bądź wypowiedzi gdzie podkreśla, że całe społeczeństwo homoseksualne tak widzi daną rzecz. Tymczasem nie jest to prawdą bo ile istot tyle opinii i nie każdy zgadza się z tym co "góra" mówi. Tak ja to widzę.
takijedenon
Nienazwany użytkownik

A ja idę dziś z moim misiem na In-grid, a trzymamy się za .... w łózeczku:laugh:
bears222222
Nienazwany użytkownik

ja chyba jestem jakiś ułomny... "Co to znaczy, że się nie szanujemy?" - czy chodzi o postepujące zwiększenie niekontrolowanych czynów lubieznych miedzy nami czy niekontrolowany i nieprzemyslany krzyk o zrozumienie i akceptacje przez reszte? To powinno byc tak jak z kampania "Pij mleko będziesz wielki" - jakby społeczeństwo było informowane o środowiskach homoseksualnych i żeby środowiska homoseksualne w sposób konstruktywny i przemyslany zaczeli wygłaszac swoje sądy i oczekiwania mysle żeby było lepiej.
ChubbyWawa
Nienazwany użytkownik

a co znaczy "żeby społeczeństwo było informowane o środowiskach homoseksualnych"? A nie jest? Ludzie doskonale zdają sobie sprawę, że geje i lesbijki istnieją. Problem w tym, że ocenia się ich przez pryzmat poprzeginanego Bierdonia, Witkowskiego i paJacykowa. Z resztą co może sobie pomyśleć przeciętny Polak wchodząc z ciekawości np. na czaterię gejowską? Przecież to co się tam dzieje, to kur... się wszem i wobec. I czemu się dziwić, że AIDS dalej utożsamia się u nas z gejami, skoro co drugi pisze, że lubi z połykiem albo bez gumy. To jest dopiero nieszanowanie siebie. Pal licho właściwie. Ale to jest też nieszanowanie innych gejów i lesbijek, którzy widzą ten konkretny problem zupełnie inaczej i nie kur... się przez internet.

Nie ma szacunku wśród braci gejowskiej. Widać to na każdym kroku. Co jest dość smutne, bo jako grupa spychana na margines powinniśmy się jednoczyć. Tymczasem jest inaczej...
fucktherulez
Nienazwany użytkownik

Idź na góręStrona: 12345
Moderatorzy: zolnierz
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep