Polish (Poland)English (United Kingdom)

Witaj, Gość
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj.    Zapomniałeś hasła?

Jak poznać kogoś nie rozmawiając?
(1 przegląda) (1) Gość
Idź na dółStrona: 12345...11
TEMAT: Jak poznać kogoś nie rozmawiając?
Jak poznać kogoś nie rozmawiając? 8 Lata, 11 Miesiące temu  
Na większości podobnych portali aż roi się od profili: "Poznam fajnego faceta..."; "Poznam miłego do wszystkiego..."; "Szukam kumpla..."; "Szukam przyjaciela...", tylko jak napiszesz komuś wiadomość, to jakoś zdecydowana większość nawet nie raczy nic odpisać. Pytam zatem jak chcecie kogoś poznać nie zamieniając z nim nawet słowa????
Macie podobne odczucia, czy jestem odosobniony w temacie?
hibear
Nienazwany użytkownik

Ostatnia edycja: 2010/01/07 22:35 przez meks.
Administrator zablokował publiczny dostęp do forum.

O:Jak to jest? 8 Lata, 11 Miesiące temu Ocena: 0
ale odpowiedź jest dość prosta: część osób zamieszczających takie anonse robi to w chwili samotności, aby poprawić sobie humor. następnego dnia po odebraniu poczty odechciewa im się kontatków. być może wystarcza im sam fakt, że ktoś napisze
inna część zamieszczających anonse dokonuje selekcji odpowiedzi: wiek, wygląd, jak nie załączysz fotki to odpadasz.
a tak na koniec: ja też nie raz zamieszczałem anonse. pisałem: misiek szuka w swoich okolicach wiekowych szczupłego w celu znajomości, potem zobaczymy... i dostawałem odpowiedzi: cześć, mam 57 lat, moje cyferki to 170/150, szukam na oral w plenerze... i co, odpisalibyście?
whoever77
whoever77
Coś tam rośnie
graphgraph
Nie jest dostępny Kliknij aby zobaczyć profil użytkownika

O:Jak to jest? 8 Lata, 11 Miesiące temu  
tak. wymaga tego choćby zwykła kultura. niec to bedzie nawet zwykle "spierdalaj" ale wypada komus odpisac, skoro nie dosc, ze zwrocil uwage na Twoje ogloszenie, to poswiecil chwile na napisanie paru slow.

Poza tym bardzo smieszy mnie, kiedy ktos szukajac "kumpla do wszystkiego" podaje charakterystyke potencjalnego "kumpla", uwzgledniajac w szczegolnosci jego wyglad. To jak to jest? szyka "kumpla do wszystkiego", czy kumpla do ruchania?
fucktherulez
Nienazwany użytkownik

O:Jak to jest? 8 Lata, 11 Miesiące temu Ocena: 0
masz rację, ja staram się zawsze odpisywać, chociaż poziom intelektualny niektórych wiadomości (np dziś rano znalazłem w mailu: "ruchasz?"Mruga mnie osłabia.
wiesz, szukam kumpla, ale chcę, żeby miał taki wzrost i tyle ważył, szukam faceta, ale chcę, żeby miał szare oczy i był aktywny... tacy są ludzie, a geje - niestety - ze względu na frustrujące życie jeszcze bardziej popadają w hipokryzję, strach przed szczerością i uszczęśliwianie się na siłę.
whoever77
whoever77
Coś tam rośnie
graphgraph

O:Jak to jest? 8 Lata, 11 Miesiące temu Ocena: 5
ja sie przyznam bez bicia, ze czasem zdarza mnie sie nie odpisac, zawsze mam raczej wyraznie napisane, ze szukam grubawego misia, wiec jak do mnie napisze jakas anorektyczka cos o seksie to rece mnie opadaja i nie mam nawet checi odpisac "spierdalaj"

nie mam checi lub tez nie chce wdawac sie w niepotrzebne dyskusje, standardowe tlumaczenie: ze ja wcale nie jestem chudy, a moze jednak nie za chudy, a w realu to wygladam inaczej, a zdjecie jest nieaktualne

tak troche za duzo pisania i przekomazania jak dla mnie
misiolub
misiolub
Spammer
graphgraph

O:Jak to jest? 8 Lata, 11 Miesiące temu  
Ojejku... potrafimy sobie stwarzać problemy Ja chyba nie mam tego problemu co Wy, bo sobie na profilu zastrzegłem coś o pisaniu do mnie. Hmm... a zreszta grubaski i inne większe do mnie nie piszą, bo mnie nie kręcą A chaserki jakoś się boją pisać . Ale tutaj wyjątkowo sie musze zgodzić z Wami ( nie latwo mi przychodzi to ). Tak niestety jest, że na ogłoszenia chyba odpisuja desperaci, albo slepcy, którzy z jakichś tam względów nie rozumieją co się pisze w ogłoszeniu. A po drugie tez stane w obronie - jest mało ogłoszeń konkretnych. CO to znaczy kumpla do wszystkiego ? To znaczy, że tez do sexu. A jak tez do sexu to warunkiem koniecznym jest odpowiedni dobór fizyczny
A ja z biciem i bez bicia się przyznam, że jak mi się nie podoba odpowiedź na ogłoszenie to ja olewam poprostu i nie mam zamiaru tracic czasu na jakies bezsensowne wypowiedzi. I nie uważam, żeby to uwłaczało mojej kulturze osobistej.

Drogi whoever77 czy tylko geje mają frustrujące zycie? i co to wogóle znaczy frustrujace zycie geja?Czytam to okreslenie na różnych forach i do diaska nikt chyba nie wie co sie za tym kryje a go uzywa? Heterycy mają niefrustrujace zycie? Lesbijki maja niefrustrujace zycie? Hmmm....
ChubbyWawa
Nienazwany użytkownik

Ostatnia edycja: 2009/12/16 11:13 przez .

Idź na góręStrona: 12345...11
Moderatorzy: zolnierz
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep