Polish (Poland)English (United Kingdom)

Miśkowy Sklep

Witaj, Gość
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj.    Zapomniałeś hasła?

Też tak macie? [święta]
(1 przegląda) (1) Gość
Idź na dółStrona: 12345
TEMAT: Też tak macie? [święta]
Też tak macie? [święta] 8 Lata, 11 Miesiące temu  
Wigilia, grono rodzinne, prezenty, miła atmosfera.... a potem przychodzi kilka dni świąt w samotności. Znajomi milczą, nuda i oczekiwanie na poniedziałek, bo wreszcie do pracy. Nachodzi jakaś nostalgia, jakieś dziwne rozmyślania i spadek nastroju...
hibear
Nienazwany użytkownik

Ostatnia edycja: 2010/01/07 22:32 przez meks.
Administrator zablokował publiczny dostęp do forum.

O:Też tak macie? 8 Lata, 11 Miesiące temu  
znam ten stan. w zasadzie święta dla części gejów to chyba największy okres samotności.
a propos: kiedyś Bart natrafił na ciekawy artykuł o świętach gejów, może by wrzucił tu linka, bo ja zgubiłem
Xys
Nienazwany użytkownik

O:Też tak macie? 8 Lata, 11 Miesiące temu  
ja bym powiedział, że w ogóle dla części ludzi święta to samotny okres.
fucktherulez
Nienazwany użytkownik

O:Też tak macie? 8 Lata, 10 Miesiące temu Ocena: 3
A czy przypadkiem ta samotnosc ( przynajmniej czasami)nie jest na wlasne zyczenie? Bo sie dupska ruszyc nie chce, bo zadzwonic do przyjaciol sie nie chce, bo przyjaciol sie nie chce( zajeci oczekiwaniem na ksiecia z bajki nie akceptujemy mnostwa fajnych osob- bo wszystkich oceniamiy zamiast akceptowac takimi jakimi sa...). A wystarczy dwie samotnosci zamienic na jedna nie-samotnosc. I nie mam tu na mysli, ze od razu trzeba sie zakochac, mieszkac razem albo wskakiwac do lozka.
tediczek
tediczek
Spammer
graphgraph
Nie jest dostępny Kliknij aby zobaczyć profil użytkownika
Ostatnia edycja: 2009/12/28 13:34 przez tediczek.

O:Też tak macie? 8 Lata, 10 Miesiące temu  
tediczek napisał:
A czy przypadkiem ta samotnosc ( przynajmniej czasami)nie jest na wlasne zyczenie? Bo sie dupska ruszyc nie chce, bo zadzwonic do przyjaciol sie nie chce, bo przyjaciol sie nie chce( zajeci oczekiwaniem na ksiecia z bajki nie akceptujemy mnostwa fajnych osob- bo wszystkich oceniamiy zamiast akceptowac takimi jakimi sa...). A wystarczy dwie samotnosci zamienic na jedna nie-samotnosc. I nie mam tu na mysli, ze od razu trzeba sie zakochac, mieszkac razem albo wskakiwac do lozka.
to prawda. sam się na tym często łapię.
wiem co masz na myśli Tediczku, można czuć się samotnym, ale przecież wokół tyle ludzi, którzy są dla nas życzliwi, wystarczy że wyciagniemy rękę. Sam zauważam, że często zamykam się w skorupie, ale ostatnio nauczyłem się nad tym panować. może to kwestia wyrobienia sobie dystansu do siebie samego, często do swoich oczekiwań?
Xys
Nienazwany użytkownik

Ostatnia edycja: 2009/12/28 13:59 przez .

O:Też tak macie? 8 Lata, 10 Miesiące temu Ocena: 3
Wlasnie!
Zawsze latwiej na cos wine zrzucic niz przyznac, ze sami sobie winni jestesmy. Szacun- ze potrafisz to zobaczyc!
tediczek
tediczek
Spammer
graphgraph
Nie jest dostępny Kliknij aby zobaczyć profil użytkownika
Ostatnia edycja: 2009/12/28 14:02 przez tediczek.

Idź na góręStrona: 12345
Moderatorzy: zolnierz
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep