Polish (Poland)English (United Kingdom)

Miśkowy Sklep

Witaj, Gość
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj.    Zapomniałeś hasła?

Mam stulejkę, co robić?
(1 przegląda) (1) Gość
Idź na dółStrona: 12
TEMAT: Mam stulejkę, co robić?
Mam stulejkę, co robić? 8 Lata, 8 Miesiące temu  
Najczęściej stulejka (phimosis), zwężenie ujścia napletka, utrudnia zdejmowanie ściąganie napletka. U mnie ściągnięcie napletka w wzwodzie jest dosyć bolesne
Postanowiłem podzielić się kilkoma praktycznymi uwagami, które pomagają.
Stulejka nie musi skończyć się obrzezaniem czy tylko nacinaniem napletka. decyzję w tej sprawie podejmuje każdy zainteresowany, ale poniżej kilka praktyk, które pomagają.
Po pierwsze: zwężenie napletka można rozćwiczyć - to kawałek skóry, który można rozciągnąć.
Przed manipulacjami z ptaszkiem warto umyć podwozie a sam penis umieścić w gorącej, ale nie parzącej wodzie. dodatek delikatnego mydła pomaga. Po moczeniu, z fiutka należy delikatnie zsunąć napletek, tak daleko, jak da się bez bólu. Takie przesuwanie skórki należy powtarzać wielokrotnie, starając się zmieniać wodę, żeby stale była ciepła. po kilku - kilkunastu minutach zabawy frendzla osuszyć i natłuścić, świetnie nadaje się do tego wazelina lub olejek dla niemowląt. odradzam oleje jadalne - nie zawierają stabilizatorów i mogą powodować nadmierny rozwój bakterii.
zabawę z ciepła wodą i skórką należy powtarzać codziennie. efekty widać po pierwszym tygodniu, a im dłużej, tym dalej bezproblemowo zsuwa się napletek.
Kolejny sposób to używanie smarowideł zawierajacych sterydy. Metoda ta jest stowsowana przez lekarzy w kilku ośrodkach w polsce, na maści z np. kortyzolem lub innym steroidem potrzebna jest recepta i wizyta u lekarza.
i nie ma czego się wstydzić - każdy urolog bawił się tyloma fiutami, że kolejny z problem z podwoziem nie zrobi na nim żadnego wrażenia - co więcej... czasami jak pojawia sie niechciana erekcja w dłoni obcego facet - to też nie jest wstyd, takie sytuacje są normalne i zdażają się nawet "ścisłym heterykom"
ostatni sposób też wymaga dokładnego badania przez urologa i / lub chirurga. to on podejmuje decyzję, czy operacyjne nacięcie lub usunięcie skóry jest konieczne.
Sam stosuję... nie powiem z dużą przyjemnością... od czasu do czasu zabawę z napletkiem pod gorącym prysznicem
ifryt
Nienazwany użytkownik

Administrator zablokował publiczny dostęp do forum.

Odpowiedź: Mam stulejkę, co robić? 8 Lata, 3 Miesiące temu Ocena: 1
fajnie że taki post powstał - dopisz tylko w temacie - poradnik co zrobić.

Przykra dolegliwość jak sądzę.
cr2032
cr2032
Kilka Kłaków
graphgraph
Nie jest dostępny Kliknij aby zobaczyć profil użytkownika

Odpowiedź: Mam stulejkę, co robić? 8 Lata, 3 Miesiące temu  
Nie, stulejka nie jest bardzo trudna do opanowania... Oczywiscie mam na mysli swojego penisa. A zabawa z ciasna skorka jest bardzo fajna.
ifryt
Nienazwany użytkownik

Odpowiedź:Mam stulejkę, co robić? 8 Lata, 3 Miesiące temu Ocena: 0
można odgryźć
Espek
Espek
Kilka Kłaków
graphgraph

Odpowiedź:Mam stulejkę, co robić? 8 Lata, 3 Miesiące temu  
ja nie sięgam, poza tym rany szarpane, a szczególnie po ugryzieniach, bardzo długo się goją
ifryt
Nienazwany użytkownik

Odpowiedź:Mam stulejkę, co robić? 8 Lata, 3 Miesiące temu Ocena: 1
dobrze że zobaczyłem Twoją ripostę na poziomie bo już chciałem wytoczyć artylerie.

Espek - sam sobie odgryż hahahahah

Spoko, właściwie chyba miałem to przez jakiś czas - lecz jak byłem baardzo młody. Wiem że bolało ale skorygowałem heheheh
pozdrawiam
cr2032
cr2032
Kilka Kłaków
graphgraph

Idź na góręStrona: 12
Moderatorzy: zolnierz
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep