Polish (Poland)English (United Kingdom)

Witaj, Gość
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj.    Zapomniałeś hasła?

Współczesna rodzina
(1 przegląda) (1) Gość
Idź na dółStrona: 1
TEMAT: Współczesna rodzina
Współczesna rodzina 8 Lata, 7 Miesiące temu Ocena: 3
Chyba jeszcze o tym nie było, a mianowicie o serialu: Współczesna rodzina (ang. Modern Family).
Jest to amerykański serial komediowy emitowany przez stację ABC. Podobnież dobry.

Nie wspominałbym o tym gdyby nie jedno z trzech małżeństw stanowiących fundament serialu, a mianowicie małżeństwo brodatego misia z grubym misiem, którzy - wychowują adoptowaną w Wietnamie córkę.
Brodatego Mitchella Pritchetta gra Jesse Tyler Ferguson, zaś grubszego Camerona Tuckera odtwarza Eric Stonestreet.

Chłopaki są cąłkiem słodkie

Trzeba zobaczyc co to za dziwo ten serial
zolnierz
zolnierz
Moderator
graphgraph
Nie jest dostępny Kliknij aby zobaczyć profil użytkownika
Administrator zablokował publiczny dostęp do forum.

Odpowiedź:Współczesna rodzina 8 Lata, 7 Miesiące temu Ocena: 6
Ogląda się ten serial conajmniej dziwacznie, kamerowanie jakby z wolnej ręki trochę rozprasza, a na dodatek aktorzy co rusz zaglądają w kamerę. Pierwszy raz cuś takiego widzę ale podobnież jest już kilka seriali tak nakręconych, może się przyzwyczaję do takiej interakcji z widzem.

Pewnie tu zabrzmię jak polskie telewizje podczas cenzurowania Oto Ameryka i Little Britain, a mianowicie: tak mnie się wydaje, że Polscy homoseksualiści nie są jeszcze gotowi na oglądanie dwóch gejów adoptujących i wychowujących dziecko. Chociaż wątek ten jest jakby poboczny i za mocno nie rzuca mnie się w oczy. Pewnie celowość scenariusza.

A co miśków. To ten grubszy misio Cameron mimo, że taki niby przegięty jest całkiem w pytke i jak robi oczy w czołówce każdego odcinka to aż w dołku ściska
meks
meks
Same Kłaki
graphgraph

Odpowiedź:Współczesna rodzina 7 Lata, 6 Miesiące temu Ocena: 0
Zaczałem wczoraj oglądać i obaj panowie są przeuroczy. Cameron to klasyczna "królowa dramatu", ale z drugiej strony nie przegięta, co jest na plus ( w ostatnim odcinku co oglądałem grał w futbol z ojcem swego chłopaka ). Mitchela jednak w żadnym razie nie określiłbym jako "zarośniętego miską" - toż to klasyczna mała "wyderka", choć musże powiedzieć że całkiem, całkiem, jak na takie chucherko.

Najlepsze że wątek ich rodzicielstwa jest w serii dość znaczący, ale nie przytłaczający jej swym ciężarem - dzieki czemu to nie materiał tylko "branżowy", a dobra seria dla wszystkich. Bears goes mainstream!
DzikiDzik
DzikiDzik
Kilka Kłaków
graphgraph
It\\\\\\\'s okay to bi bear! ;]

Odpowiedź:Współczesna rodzina 7 Lata, 6 Miesiące temu Ocena: 6
nom świtny jak dla mnie, oglądam na bieżąco, już poprzednie mankamenty wcale mnie nie przeszkadzają
meks
meks
Same Kłaki
graphgraph

Idź na góręStrona: 1
Moderatorzy: zolnierz
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep