Polish (Poland)English (United Kingdom)

Witaj, Gość
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj.    Zapomniałeś hasła?

Wiosna - czyli jak ubierają się grubaski....
(1 przegląda) (1) Gość
Idź na dółStrona: 1234
TEMAT: Wiosna - czyli jak ubierają się grubaski....
Wiosna - czyli jak ubierają się grubaski.... 8 Lata, 7 Miesiące temu  
Dzień Dobry wszystkim!

Wiosna nadeszła, robi się coraz cieplej... no i czas ubierać się inaczej...

Kilka dni temu pochodziłem sobie troche po Warszawie i porozglądałem się za miśkami, a szczególnie za ich ubiorem... w co i jak się ubierają...
No i przezyłem szok... negatywny szok..

Grubaski, Miśki, Chubby! Gdzie Wy się ubieracie... a raczej dlaczego Wy się nie ubieracie w jakieś zywsze kolory oczywiście, 7 na 10 osobników słusznej wagi których widziałem zdominowało w swojej garderobie szarość (brudną zresztą), granat ( i to jakiś wyblakły) i niedopasowane spodnie...

Tragedia....

Oczywiście wszystko to było takie workowate i wręcz robione na mnichów ...

Pewnie usłysze zarzut, że grubasy nie mają gdzie sie ubierac, wszystko jest dla nich drogie i w ogóle nie ma...

I tu się zdziwicie, bo ja znam w Warszawie conajmniej 5 sklepów z odzieżą XXXXL i tonacjach kolorów zielonych, pomarańczowych, niebieskich, czarnych, szarych, zółtych i na każda kieszeń...

Kto powiedział, że misiek musi chodzić w sztruksach którę zazwyczaj są źle uszyte, albo w jeansach w których mozna kartofle zbierac na polu.

Straszne jest to co widzialem...

I tu zadaje pytanie: Czy Wam Grubaskom nie chce się przejśc po sklepach i poszukać? Wstydzicie się? A może wychodzi tutaj lenistwo?

Można kupić duże ubranka za rozsądne ceny w Warszawie i w Krakowie.. znam te miasta wiem, że tak mozna..
Troche więcej zieleni, pomarańczu, fioletu.. a nie sztywne jeansy... garnitury które nie pasują do codziennych spotkań ze znajomymi...

NIE WSTYDŹ SIĘ TEGO, ŻE MASZ BRZUCH... I ZAWSZE MUSISZ GO UKRYWAĆ W WIELKICH OBSZERNYCH .. SAM NAWET NIE WIEM JAK TO NAZWAĆ ..."wORACH"....

Trochę więcej odwagi w ubiorze... )))))
ChubbyWawa
Nienazwany użytkownik

Administrator zablokował publiczny dostęp do forum.

Odpowiedź:Wiosna - czyli jak ubierają się grubaski.... 8 Lata, 7 Miesiące temu  
ChubbyWawa
Nienazwany użytkownik

A o to ja w wiosennym wykonaniu...
ChubbyWawa
Nienazwany użytkownik

Odpowiedź:Wiosna - czyli jak ubierają się grubaski.... 8 Lata, 7 Miesiące temu Ocena: 6
no prosze, prosze ... jaka k... gwiazda z Ciebie lol
bartbear
bartbear
Spammer
graphgraph
Nie jest dostępny Kliknij aby zobaczyć profil użytkownika

Człowiek się ceni i nie musi być odrazu k.. "gwiazdą". Ja poprostu się cenie
ChubbyWawa
Nienazwany użytkownik

Odpowiedź:Wiosna - czyli jak ubierają się grubaski.... 8 Lata, 7 Miesiące temu Ocena: 0
5 punktów za mistrza drugie planu - KOT NA DRUGIEJ FOTCE
aaa
aaa
Coś tam rośnie
graphgraph
Nie jest dostępny Kliknij aby zobaczyć profil użytkownika

Idź na góręStrona: 1234
Moderatorzy: zolnierz
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep