Polish (Poland)English (United Kingdom)

Witaj, Gość
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj.    Zapomniałeś hasła?
Forum zablokowane
Takie życie Forum zablokowane
(1 przegląda) (1) Gość
Idź na dółStrona: 1
TEMAT: Takie życie
Takie życie 8 Lata, 5 Miesiące temu Ocena: 0
Właśnie takie to życie jedem ma dużo a drugi nic...Jeden jst wysoki przystojny zdrowy a drugi gruby niezbyt urodziwy i zdrowie zaczyna szwankować.A tutaj Świat pokazuje że liczy sie sex .Ale to nie jest chyba tak bo tez istnieje dobro.Może jestem naiwny ale jaSTEM JAKI jestem to i taki juz pozostanę .moze kiedyś usłyszę DOBRZE ŻE JESTES.Chyba ta moja pisanina nie ma sensu Ale i tak warto żyć dla innych i dla siebie bo i tak to ze ja jestem łysy,gruby to i tak mam więcej jak Ci co nie mają nic .Czyli nie mają koło siebie osób dobrych.Tak zgadza się żyję w ukryciu tak wybalem i tak mam boję się ze stracę to co mam przyjazn ,bliskich ale bo życie to nie tylko Ja ale tez i inni ludze wokól których mógłbym zranic.Pozdrawiam Michał .
p.s.Przepraszam za te moje gadanie ale tak mnie naszło
Misio 53
Misio 53
Coś tam rośnie
graphgraph
Nie jest dostępny Kliknij aby zobaczyć profil użytkownika
Temat został zablokowany.

Odpowiedź:Takie życie 8 Lata, 5 Miesiące temu  
Nie wiem czy to dobre miejsce na tego typu gorzkie żale, przecież to strona dla tych, którzy lubią właśnie takich facetów jak Ty.
Ja też jestem grubasem i nie narzekam ani na powodzenie, ani na sympatie wśród otaczających mnie ludzi.
Wszystko zależy od tego jak sam siebie postrzegasz, jeśli budzisz się rano, patrzysz w lustro i myślisz: "O kurwa, ale ja wyglądam", to tak będziesz postrzegany.
Nie wiem co mogę Ci poradzić, może poczytaj jakiejś książki psychologiczno-samorozwojowe typu "Sekret", "Gdziekolwiek jesteś, bądź" itp. Niektórym pomaga.
Shepard
Nienazwany użytkownik

Odpowiedź: Takie życie 8 Lata, 5 Miesiące temu Ocena: 0
To nie jest tak ze ja jestem jakis załamany ,nie to nie tak.Ja po prostu napisalem t co tak nie raz boli.Jestem gruby bo jestem tak chcialem za dużo zarłem i mamUśmiech Ja kocham życie i siebie takim jakijestem.A że napisalem sorki zle to ujełem.Duże jest piękne małe tez ,każdy człowiek jest wart ile sam tyle ile sam siebie szanuje.
Misio 53
Misio 53
Coś tam rośnie
graphgraph

Odpowiedź:Takie życie 8 Lata, 5 Miesiące temu  
grubymiechio47 napisał:
Właśnie takie to życie jedem ma dużo a drugi nic...Jeden jst wysoki przystojny zdrowy a drugi gruby niezbyt urodziwy i zdrowie zaczyna szwankować.A tutaj Świat pokazuje że liczy sie sex .Ale to nie jest chyba tak bo tez istnieje dobro.Może jestem naiwny ale jaSTEM JAKI jestem to i taki juz pozostanę .moze kiedyś usłyszę DOBRZE ŻE JESTES.Chyba ta moja pisanina nie ma sensu Ale i tak warto żyć dla innych i dla siebie bo i tak to ze ja jestem łysy,gruby to i tak mam więcej jak Ci co nie mają nic .Czyli nie mają koło siebie osób dobrych.Tak zgadza się żyję w ukryciu tak wybalem i tak mam boję się ze stracę to co mam przyjazn ,bliskich ale bo życie to nie tylko Ja ale tez i inni ludze wokól których mógłbym zranic.Pozdrawiam Michał .
p.s.Przepraszam za te moje gadanie ale tak mnie naszło

Musiałem zacytować całą wypowiedź, bo jest ona przesiąknięta jakimś blisko nieokreslonym żalem i pretensją...

Słuchaj kolego... usiąśc i użalać się nad sobą i nad włąsnym wyglądem nie jest drogą którą daleko zajdziesz. Sam to przerobiłem, dlatego wiem jak to jest. Masz 47 lat i jesteś prawie na półmetku życia i powinieneś bardziej realnie spojrzeć na swoje możliwości, oczekiwania i potrzeby... wiadomo nikt nikomu nie dogodzi w 100%. Nie jesteś supermenem bo albo sam sobie na to zapracowałeś albo taka jest Twoja natura fizyczna. Miałeś czas na to aby przeewoluować swoje wartości i wszystko inne... nie jest za późno aby zmienić w sobie sposób myślenia. Widze tutaj troche braku wiary w to, że potrafisz być szczęśliwy, masz chyba sobie za złe mimo tego, że piszesz o tym, jak to wybrałes świadomie życie w ukryciu... dzieli nad dobre 20 lat różnicy i zmiany społeczno-moralne, ale aby usłyszeć "Dobrze, że jesteś" po pierwsze trzeba sobie na to zasłużyć a po drugie zmienić pasywny stan myślenia. Nic nie robiąc w kierunku tej "dobroci" o której piszesz nie odczujesz jej.

Sex jest nam dany po to ażeby z niego korzystać w rozsądny i świadomy sposób.. nie ma co się rozwodzić nad tym czy się puszczają czy nie, czy sperma zalew im neurony czy nie bo to jest zadanie dla specjalistów.

Pamiętaj dobro którego chcesz tak doświadczyć musi najpierw wyjśc z Ciebie.

Ja też jestem gruby ( czasem pieszczotliwie nazywam się baleronikiem), czasem śmieje się, że moje biodra i pośladki żyja własnym zyciem, lekarz nawet mi powiedział, że mam idealne biodra do rodzenia dzieci... trzeba mieć dosiebie dystans )))) i poczucie humoru bo biadolenie nie jest niczym co spowoduje w nas pozytywne przemiany... raczej doprowadzi nas do "stanu obniżonego nastroju".

Michale strach jest normalnym stanem psychofizycznym naszego organizmu.. ale ten strach powinien być uświadomiony i o argumentnych podstawach a nie irracjonalny .

Niestety musze powiedzieć na kilometr czuć, w ostatniej wypowiedzi przynajmniej dla mnie podstawową formę wyparcia... mówisz, że pogodziłeś sie z tym jak wyglądasz i jaki jesteś a na samym początku piszesz:

"Właśnie takie to życie jedem ma dużo a drugi nic...Jeden jst wysoki przystojny zdrowy a drugi gruby niezbyt urodziwy i zdrowie zaczyna szwankować.A tutaj Świat pokazuje że liczy sie sex ."

to jest dla mnie okłamywanie samego siebie . ALbo pogodziłeś się z tym jaki jesteś albo zazdrościsz innym tego jacy oni są ? Znasz odpowiedz na to pytanie?

Pamietaj, że słowa są ważne i czyny ale jeśli nie będziesz przekonany w tym co sobą reprezentujesz nie zdobędziesz nic

Pozdrawiam JAcek
ChubbyWawa
Nienazwany użytkownik

Odpowiedź:Takie życie 8 Lata, 5 Miesiące temu Ocena: 6
na prośbę użytkownika grubymiechio47 temat przenoszę do kosza

a następnym razem proszę zastanowić się zanim coś się napisze, bo jak widać niektórzy spędzili dużo czasu żeby bliźnim pomóc i udzielić rad
meks
meks
Same Kłaki
graphgraph

Idź na góręStrona: 1
Moderatorzy: zolnierz
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep