Polish (Poland)English (United Kingdom)

Witaj, Gość
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj.    Zapomniałeś hasła?

Seks z MISIEM- co lubicie najbardziej? Uśmiech
(1 przegląda) (1) Gość
Idź na dółStrona: 12345...9
TEMAT: Seks z MISIEM- co lubicie najbardziej? Uśmiech
Seks z MISIEM- co lubicie najbardziej? Uśmiech 8 Lata, 4 Miesiące temu  
Witam serdecznie forumowiczów tego portalu.

Ciekawi mnie jak tutejsze misioluby lubią zabawiać się w łóżku ze swoimi miśkami

Osobiście bardzo lubię długo wtulać się w puszystee misiowe ciałko, długie całowanko, a także uwielbiam zaserwować misiowi mocny rimming

I tu pojawia się pytanie- czy robienie rimmingu to cos obciachowego? Wcześniej nie mialem z tym problemu, ale teraz jestem w stalym zwiazku i w sumie wstyd mi sie zapytac mojego miśka czy nie mial by nic przeciwko...co myslicie?

Seks analny zdecydowanie aktywny Chociaż myślę spróbować również pasywnie- mam ochotę poczuć brzuch leżącego na mnie miśka na swoich plecach

Ogólnie bardzo lubię dotykać / całować całe ciało partnera- szczególnie brzuch i nogi (uwielbiam uda)

No i seks oralny- takie zabawy z przystojnym facetem wprost bezcenne Taaak...a powiedzcie mi jak Wy lubicie traktować swoje misie?

Pozdrawiam serdecznie
Michal

P.S. Moge dodac ze idealem mojego faceta jest gosc w wieku 30-40 lat (moj ma 39), wysoki, waga od 100kg w górę Owłosienie umiarkowane
bearluva
Nienazwany użytkownik

Administrator zablokował publiczny dostęp do forum.

Odpowiedź:Seks z MISIEM- co lubicie najbardziej? Uśmiech 8 Lata, 4 Miesiące temu  
Dziękuję, że się z nami podzieliłeś swoim życiem intymnym. Tu masz kontakt dzięki, któremu możesz dotrzeć do szerszej publiczności: rozmowywtoku.onet.pl/
Shepard
Nienazwany użytkownik

Odpowiedź:Seks z MISIEM- co lubicie najbardziej? Uśmiech 8 Lata, 3 Miesiące temu Ocena: 1
Shepard napisał:
Dziękuję, że się z nami podzieliłeś swoim życiem intymnym. Tu masz kontakt dzięki, któremu możesz dotrzeć do szerszej publiczności: rozmowywtoku.onet.pl/

łoł

jaka cięta riposta frustrata.
Szkoda że takie posty piszą ludzie - przez nie odechciewa się pisać.

Szkoda że nie wniosłeś nić konstruktywnego swoją wypowiedzią.

cr2032
cr2032
Kilka Kłaków
graphgraph
Nie jest dostępny Kliknij aby zobaczyć profil użytkownika

Odpowiedź:Seks z MISIEM- co lubicie najbardziej? Uśmiech 8 Lata, 3 Miesiące temu  
Dokladnie. I wlasnie przez taką zaściankowość jak ten pan mamy taką nierozwiniętą społeczność w sieci

Ani to z jego strony śmieszna, ani celna uwaga. W końcu jesteśmy na forum nt SEXU tak więc nie widzę NIC nietaktownego w moim poście.

I dzięki za feedback
bearluva
Nienazwany użytkownik

Odpowiedź:Seks z MISIEM- co lubicie najbardziej? Uśmiech 8 Lata, 3 Miesiące temu  
hehehehhe.. ta rybryka jest lepsza niz porady w cosmopolitan lol.

Rimming to fajna sprawa, choc nie wszyscy to lubia i jest to cos chyba dla koneserow no i zaznacze, ze lepiej upewnic sie, ze przed taka zabawa pan, ktory ma byc jako `bufet` dokladnie sie umyl hehehehe.
Co do wstydu przed WLASNYM facetem, to nie kumam tego i jedyna rada, ktora mi przychodzi do glowy, to moze zapytaj go o to w mailu albo sms? <lol>

Co do fana Ewki D. to nie sadze, aby to przeszlo...
Primal_fear
Nienazwany użytkownik

Odpowiedź:Seks z MISIEM- co lubicie najbardziej? Uśmiech 8 Lata, 3 Miesiące temu Ocena: 0
Primal_fear napisał:
dokladnie sie umyl
Zgadza się,

Trzeba być niespełna rozumu i nie mieć za grosz kultury by niedomytym będąc, podetknąć komuś odbyt do lizania.
Wybaczcie - odbiegłem od tematu, ale musiałem wyrazić oburzenie. Zwiedziłem bardzo wiele lokali, spotkałem wielu miśków i powiem z doświadczenia, że facet niedomyty działa na mnie impotencyjnie, na serio, przy takim mi nie staje.

Na szczęście to to nie jest częste, misie z natury są czyściutkie.

W sexie lubię chyba wszystko w wyjątkiem ostrego SM (choć jak facet chce mogę być sadystą )

Moim zboczeniem utrudniającym życie, jest jednak że nie podnieca mnie też robienie tego z tym samym facetem po raz któryś. Potrzebuję ciągle świeżej krwi. To się leczy ?
Espek
Espek
Kilka Kłaków
graphgraph
Nie jest dostępny Kliknij aby zobaczyć profil użytkownika

Idź na góręStrona: 12345...9
Moderatorzy: zolnierz
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep