Polish (Poland)English (United Kingdom)

Witaj, Gość
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj.    Zapomniałeś hasła?

POTRZEBUJE POMOCY W ODNALEZIENIU KONTAKTU BOGID
(1 przegląda) (1) Gość
Idź na dółStrona: 1
TEMAT: POTRZEBUJE POMOCY W ODNALEZIENIU KONTAKTU BOGID
POTRZEBUJE POMOCY W ODNALEZIENIU KONTAKTU BOGID 6 Lata, 3 Miesiące temu Ocena: 0
Cześć ostatnio wpadł mi w oko użytkownik BOGID problem w tym że nie było go tutaj od 2 lat pisałem do niego i nawet na gg pisałem ale zero odpowiedzi może macie do niego jakiś kontakt? numer telefonu albo aktualne gg bardzo prosze o pomoc.
---
---
Nowy misio
graphgraph
Nie jest dostępny Kliknij aby zobaczyć profil użytkownika
Administrator zablokował publiczny dostęp do forum.

OdpowiedźObrażonyOTRZEBUJE POMOCY W ODNALEZIENIU KONTAKTU BOGID 6 Lata, 3 Miesiące temu  
Podaje link który może rozjaśni czemu się BOGID nie odzywa. Na moje oko to nieładne zagranie www.biggercity.com/citizens/viewprofile....&id=209802#3,,,,
matixs
Nienazwany użytkownik

OdpowiedźObrażonyOTRZEBUJE POMOCY W ODNALEZIENIU KONTAKTU BOGID 6 Lata, 3 Miesiące temu Ocena: 0
Wielkie dzieki za pomoc wpadl mi w oko a okazalo sie ze jest poza moim zasiegiem ktos sobie jaja zrobil. Jednak w polsce nie ma takich misiowSmutny nie wiem jak na to wpadles ale naprawde szacun.
---
---
Nowy misio
graphgraph
Nie jest dostępny Kliknij aby zobaczyć profil użytkownika

OdpowiedźObrażonyOTRZEBUJE POMOCY W ODNALEZIENIU KONTAKTU BOGID 6 Lata, 3 Miesiące temu  
podstawy angielskiego sprawia ze poznasz oryginał a nie nieszczesna podrobe.Naprawde warto
matixs
Nienazwany użytkownik

Idź na góręStrona: 1
Moderatorzy: zolnierz
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep