Polish (Poland)English (United Kingdom)

Witaj, Gość
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj.    Zapomniałeś hasła?

Jak przywabić nowych użytkowników?
(1 przegląda) (1) Gość
Idź na dółStrona: 12
TEMAT: Jak przywabić nowych użytkowników?
Jak przywabić nowych użytkowników? 14 Lata, 5 Miesiące temu Ocena: 0
Czy naprawdę już nie ma sposobu?

Dopiero rozmawiałem na czacie interii z czterema grubaskami, pracowicie wklepywałem im adres tego portalu do okna rozmowy... i co? ani jeden

nawet nie zajrzał, choć rzetelnie obiecywałem, że na fotkach przynajmniej się nie zawiodą!

No ale bedę próbować na nowo, choć palce mnie już bolą od tego powtarzania adresu, który

na dodatek mi się jeszcze myli.

Czy pozostaje już tylko akcja billboardowa, żeby stworzyć w Polsce "chubby community"... choćby i takie "online"?
grubasek
grubasek
Wąsaty Misio
graphgraph
Nie jest dostępny Kliknij aby zobaczyć profil użytkownika
Administrator zablokował publiczny dostęp do forum.

Re: Jak przywabić nowych użytkowników? 14 Lata, 5 Miesiące temu Ocena: 2
skrócony alias: www.bigfacet.glt.pl
pozdrawiam
a co zrobić? nie mam pojęcia Zdezorientowany
ale coś trzeba wymyślić
jakby ktoś miał propozycje to niech się podzieli a nuż do

czegoś dojdziemy
Bearmaniak
Bearmaniak
Administrator
graphgraph
Przykładowa sygnaturka by bearmaniak

Re: Jak przywabić nowych użytkowników? 14 Lata, 5 Miesiące temu Ocena: 0
No i proszę - znów od kilku dni ANI JEDNEGO WPISU!
Fakt, że zarejestrowało się jeszcze kilka osób wcale nie jest wobec tego obiecujący!

Hm... przykre dla wszystkich gejów

wyniki wyborów do europarlamentu, coraz smutniejsza rzeczywistość... więc nie będzie misiowej wspólnoty na pocieszenie? Takiego azylu dla nas?

INFORMACJA! ...ale jaka?
Na

podstawie własnych doświadczeń wysnuwam wniosek, że grubaski nie są zazwyczaj zainteresowane innymi grubaskami, oglądaniem zdjęć a nawet czatowaniem, a odpowiednie strony omijają

szerokim łukiem.

Dopiero gdy nadarza się choćby i przypadkowe zetknięcie z odpowiednim źródłem autorefleksji, następuje zaskakująca przemiana... dla mnie była to po prostu

erotyczna fotka faceta bardzo podobnego (z twarzy) do mnie i o wręcz identycznej budowie ciała.
Gdy tylko zdałem sobie sprawę, że on jest naprawdę piękny, opadły mi z oczu klapki i

zrozumiałem swoje "pobłądzenie" - po zasięgnięciu wielu informacji z portali i czatów chubbies doszedłem, że szczupli faceci nigdy mnie już nie będą pociągać, a poszukiwanie kontaktu

z grubaskami jest po prostu koniecznością, jedyną szansą na odnalezienie identyfikacji z jakąś grupą.

A więc jak dotrzeć do BARDZO szerokiego spektrum odbiorców gejowskiego

internetu (tam ukrywają się oni...) z informacją nienachalną a zarazem bardzo sprytną - taką, która wciągnie ludzi w "puszyste pożądanie" na długo i skłoni ich do pozostawienia śladu

na miśkowym forum?

Jedna sprawa to oczywiście zredagowanie odpowiedniego tekstu, druga zaś to odpowiednie rozpowszechnienie...

Bearmaniaku, czy istnieje szansa, aby na

"innej stronie" i na "gejowie" zamieszczono taki tekst i na dodatek ustawiono go tak, żeby nie znikał z widoku przez dłuższy czas, żeby wszyscy zainteresowani mogli do niego

dotrzeć?

Czytałem już bardzo dawno wywiad z chaserem przeprowadzony przez inną stronę, ale przyznam, że nawet, gdyby znajdował się gdzieś na wierzchu, niewielu miśków skłoniłby do

refleksji nad własnym wizerunkiem. Facet mówił tam przede wszystkim o swojej wspaniałomyślności i o chorobach (wieńcowej itp.), więc, doceniając go jako człowieka, który zdecydował się

na intymny wywiad, nie mogę powiedzieć, żeby bardzo się nam przysłużył...

Potrzebny jest tekst bez dystansu, ale i bez przekłamań... tekst mówiący jezykiem nadmiernego ciała i

językiem skierowanym do tego ciała, ale jednocześnie tekst zamaskowany, który nie urazi niczyjej skrzętnie kreowanej dumy, bo od razu będzie zdolny dotrzeć głębiej.

Sam się

oczywiście zastanawiałem nad takim tekstem, ale nie mam pojęcia, jak sprostać nakreślonym przez siebie wymaganiom. Psychologiem nie jestem i nie uważam zresztą, by to właśnie chłodne oko

psychologa było tu najbardziej wskazane.
Z drugiej zaś strony - gdyby zdecydować się na tekst literacki, a więc obciążony taką czy inną stylistyką i siłą rzeczy nie mogący trafić do

bardzo licznej grupy czytelników - można od razu narazić go na odrzucenie, gdyż większość ludzi zamieszczonych na portalach opowiadań (poza erotycznymi) jednak nie czyta...
grubasek
grubasek
Wąsaty Misio
graphgraph

to gdzie i kiedy spotykamy sie aby o tym pogadac? jestem bardzo za
mateusz
mateusz
Nowy misio
graphgraph

Ba! spotkanie! Od internetu trzeba zacząć!
grubasek
grubasek
Wąsaty Misio
graphgraph

Myślcie chłopaki, myślcie! Mam nadzieję, że wymyślicie coś skutecznego, żeby zachęcić Misie do odwiedzania tej strony. Bo jak dotąd to ruch jest niesamowicie mizerny. A szkoda!

Grubasku, co do Twojego zdania na temat, że Misie są najpiękniejsze na świecie, to w 100 procentach się zgadzam! Pozdrawiam serdecznie wszystkie Misie!
boogeyman
boogeyman
Nowy misio
graphgraph

Idź na góręStrona: 12
Moderatorzy: zolnierz
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep