Polish (Poland)English (United Kingdom)

Witaj, Gość
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj.    Zapomniałeś hasła?

Grubaski, a zdrowie!!!
(1 przegląda) (1) Gość
Idź na dółStrona: 12
TEMAT: Grubaski, a zdrowie!!!
Grubaski, a zdrowie!!! 11 Lata, 11 Miesiące temu Ocena: 1
Tak patrze i prawie wszedzie tutaj na tej stronie widac kult puszystych facetów. Nie mówie, że to źle czy cos w tym rodzaju, ponieważ o gustach sie nie

dyskutuje. Z tym, że wielu grubasków, w tym ja, źle sie czuje ze swoim tłuszczykiem. I nie mówie tutaj o wyglądzie, ale o zdrowiu. Grubaski mają obciązony kręgosłup, otłuszczone

organy wewnetrzne, podwyzszone cisnienie, są narażeni na rózne choroby, które by ich nie dotyczyły, gdyby byli np. dobrze zbudowani. Nie chce tutaj pisac wątpliwych madrosci typu

odchudzajcie się bedzie wam lepiej, bo to bzdura. Jednak problem jako taki istnieje. A tak z innej beczki mój były facet np. wazył kiedys około 100kg i schudł nie starajać sie o to i

ciagle mi mówił, że wolał byc przy tuszy, bo sie wtedy lepiej czuł. Natomiast ja zawsze chciałem byc dobrze zbudowany, nie szczupły bo to mnie wogle nie pociagało, tylko taki normalny, a

przynajmniej troche zblizony do normalności. Hmm, właściwie nie wiem poco to pisze, ale jakos chciałem sie z Wami tym podzielić, mimo że każdy z Was na pewno o tym wie. Pozdrawiam

cieplutko misiolubów i nie tylko. (((
GrizlyBOB
GrizlyBOB
Nowy misio
graphgraph
Nie jest dostępny Kliknij aby zobaczyć profil użytkownika
Administrator zablokował publiczny dostęp do forum.

Re: Grubaski, a zdrowie!!! 11 Lata, 11 Miesiące temu Ocena: 0
Bo to jest strona dla takich o to facetów. Puszyste jest piękne! No mo9że bez przesady, bo jeśli komuś zwisają fałdy tłuszczu to znaczy, że nic nie dba o siebie, jest po prostu

flejtuchem. Ja lubię facetów "przy kości" sam mam 90 kilo, ale staram sie proporcionalnie zwiąkszać wagę. Mężczyzna chudy (ten ponoć prowadzący zdrowy tryb życia) jest po prostu

nieinteresujący.
zegrze24
zegrze24
Nowy misio
graphgraph

No...ale jak ktoś ma naprawde duży brzuch, to też nie znaczy że jest flejtuchem. Bo ja naprzykład mam duży brzuch ..... Więc nie to że nie dbam o siebie, ale może sie komuś podoba

taki brzuch.

Pozdrawiam Krakowian

/edit osobiscie mam to gdzies co robisz, ale prawo jest prawo - meks
HalleXYZ
HalleXYZ
Nowy misio
graphgraph

widzę, żę nie zrozunmiałeś o co mi chodziło. Mieć brzuch a wiszące wszełdzie fałdy tłuszczu to różnica!!
zegrze24
zegrze24
Nowy misio
graphgraph

Re: Grubaski, a zdrowie!!! 11 Lata, 10 Miesiące temu Ocena: 6
ej no nie badz swinia Mruga
nie kaz wszystkim sie odchudzac, niech ktos zostanei dla mnie Pan Zielony Pan Zielony Pan Zielony

a tak serio, to jezeli tak zwracasz uwage

na zdrowie to rownie dobrze mogles napisac o paleniu papierosow czy innych zgubnych nalogach, a nie o tym co dla niektorych tu najwazniejsze :mik

ja tam sobie zdaje sprawe ze

to dla mojego faceta jest nie najzdrowsze - noszenie duzego brzucha, ale co mam z tym zrobic? isc na terapie i nauczyc sie zainteresowania mniejszymi brzuchami?

duzy brzuch

nie u wszystkich znaczy to samo, ile to juz sie osob spotkalo co to mowi ale ja jestem gruby a przy spotkaniu okazuje sie ze to kruszynka miniaturka Pan Zielony
meks
meks
Same Kłaki
graphgraph

Re: Grubaski, a zdrowie!!! 11 Lata, 10 Miesiące temu Ocena: 0
no cóż nie mam już ochoty tłumaczyć intencji mojej wcześniejszej wypowiedzi
w miarę inteligentni wiedzą o co chodzi !!!!!!
zegrze24
zegrze24
Nowy misio
graphgraph

Idź na góręStrona: 12
Moderatorzy: zolnierz
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep